NAUJIENOS

Grožio procedūros namuose: ar galima tikėtis puikaus rezultato?

Kategorija:

Miestas:
Įvairios grožio procedūros – ne tik būtinas, bet ir labai malonus laiko praleidimo būdas. Tačiau, jei visada norime atrodyti puikiai, tai ir šias procedūras teks atlikti reguliariai. Taigi, nieko keista, kad daugelis dailiosios lyties atstovių norėtų bent kai kurias procedūras atlikti tiesiog savo namuose, kad sutaupytų laiko. Taigi, natūraliai kyla klausimas: ar iš tiesų atliekant grožio procedūras tiesiog savo namuose, galima tikėtis puikaus rezultato? Gera žinia ta, jog – tikrai taip, tereikia investuoti į tam tikrus grožiui puoselėti skirtus prietaisus. Apžvelkime, kurie iš jų galėtų būti ypač naudingi, norint savo grožiu pasirūpinti tiesiog savo namuose.

Lempos nagams

Viena dažniausiai atliekamų grožio procedūrų yra rankų bei kojų nagų lakavimas. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad norint džiaugtis lakuotais nagais, pirmiausia tenka atsakyti į klausimą, kokį nagų laką pasirinkti. Dažniausiai būna pasirenkami įprasti nagų lakai. Ir nors tai yra puikus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių, jis turi ir vieną trūkumą: toks lakas ant nagų laikosi maždaug 3 paras, vėliau – ima luptis. Taigi, vaizdas – tiesiog nebeestetiškas ir nebedžiugina, todėl nelieka nieko kito, kaip tik šalinti likučius ir lakuoti dar kartą. Tačiau toms, kurios šios procedūros nenori kartoti taip dažnai, taip pat yra puiki išeitis – rinkitės gelinį laką, kuris ant nagų laikysis maždaug 3 savaites. Tad laiko sutaupysite itin daug – jį galėsite skirti dar kitoms grožio procedūroms arba tiesiog ypač maloniam poilsiui. Na, o tam, kad lakuodamos geliniu laku, galėtumėte džiaugtis ir itin aukštos kokybės rezultatais, LED arba UV nagų lempos yra vienas būtiniausių pirkinių.

Freza nagams

Tačiau ne paslaptis ir tai, kad nagus norisi ne tik lakuoti – svarbu palaikyti ir pageidaujamą jų formą, ir ilgį.  Ir nors didelė dalis dailiosios lyties atstovių šiam tikslui renkasi dildes, nereikia pamiršti, kad darbas šiuo įrankiu pareikalaus ne tiek jau ir mažai laiko. Kur kas mažiau jo prireiks, jei bus pasirinkta nagų freza. Įsigiję šį prietaisą bei reikiamus antgalius, galėsite ne tik greitai bei efektyviai pakoreguoti nago formą ar ilgį, bet ir atlikti labai daug kitų veiksmų, pavyzdžiui, pašalinti gelio likučius ar poliruoti nago paviršių.
 
Aistė Bielinė
 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama