NAUJIENOS

Grendavės bibliotekoje pristatyta vaikiškų knygų paroda „Knyga – mano draugas“

Kategorija:

Miestas:
Kaip ir kasmet, balandžio 23–29 dienomis yra minima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Ši savaitė be galo svarbi visoms bibliotekoms. Šiemet jos šūkis „Nauja realybė – naujos formos“. Tai atitinka šiandieninę situaciją, nes daugelis veiklų vyksta naujomis formomis: nuotoliniu būdu mokomės ir dirbame, renginiuose dalyvaujame virtualiai.
 
Šiais metais Grendavės biblioteka, minėdama Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, organizuoja vaikiškų knygų parodą „Knyga – mano draugas“. Parodoje pristatomos įvairių autorių knygos, kurios yra geidžiamos ir dažniausiai skaitomos mūsų jaunųjų bibliotekos lankytojų.
 
Vaikams biblioteka – atradimų, pažinimų, bendravimo erdvė. Galbūt bibliotekoje jie neras visų atsakymų, tačiau čia ras informaciją, kur tų atsakymų ieškoti. Anot vaikų, „knygelė – tai geriausias draugas, kuri gali sekti pasakas, skaityti eilėraščius, kalbėti apie žemę ir žvaigždes, miškus ir vandenis, tolimas šalis ir miestus.“
 
Grendavės biblioteka džiaugiasi, kad auga tikri skaitytojai, kurie sugeba atsirinkti tai, kas jiems aktualu, ir pajusti skaitymo džiaugsmą.
 
 
Regina Karpičienė
Trakų viešosios bibliotekos Grendavės filialo vyr. bibliotekininkė
 
 

Reklama