NAUJIENOS

Globos centre prasidėjo atvirų durų savaitė

Kategorija:

Miestas:
Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė lankėsi VšĮ Biržų rajono socialinių paslaugų centro padalinyje Globos centre, kur susitiko su Centro globos koordinatore Kristina Grunskiene, Valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atestuotu asmeniu Globos centre Jolanta Jasinskyte bei VšĮ Biržų rajono socialinių paslaugų centro direktoriumi Eividu Šernu. Mero pavaduotoja teiravosi, keliems vaikams Biržų rajono savivaldybėje šiuo metu yra reikalingi globėjai ar įtėviai, kiek rajone yra laikinų globėjų, koks darbo krūvis tenka atvejo vadybininkui, globos koordinatoriui. Taip pat domėjosi Globos centro teikiamomis paslaugomis (psichologo konsultacija, mediacija) bei jų aktualumu ir prieinamumu.

SPC direktorius negailėjo gerų žodžių nuolat SPC dirbantiems socialiniams darbuotojams, atvejo vadybininkams, globos koordinatoriams bei visiems SPC darbuotojams, teikusiems pagalbą Biržų rajono gyventojams karantino metu. Globos centro darbuotojos pasidžiaugė, kad keturiems vaikams iš aštuonių, kuriems buvo reikalinga globa, jau pavyko rasti globėjus.

Globos centras birželio 29-liepos 3 dienomis skelbia atvirų durų savaitę, kurios metu kviečia visus, besidominčius globa (rūpyba) ar įvaikinimu, atvykti į Globos centrą ir dalyvauti globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programoje, kurios tikslas – suteikti naujos emocinės patirties, padėsiančios suprasti, kaip jaučiasi be tėvų likęs vaikas bei įvertinti norinčių globoti (rūpintis), įvaikinti gebėjimus tai daryti.
 
 
Biržų rajono savivaldybės informacija
 

Reklama