NAUJIENOS

Gižų kaimo bendruomenė

Kategorija:

Miestas:

Gižų kaimo bendruomenės edukacinė programa skirta supažindinti lankytojus su daugiau nei 400 metų skaičiuojančio Gižų kaimo istorija ir liepos medžio teikiama nauda. Programa sudaryta iš 2 dalių.

Pirmoji dalis – ekskursija po žymias ir lankytinas vietas Gižuose. Lankytojus lydinčios bendruomenietės papasakos Gižų herbe įamžintos šimtametės liepos istoriją, prisimins dvaro, kunigų seminarijos laikus. Gali būti, kad susitiksite ir su senuoju Gižų dvaro svirno šikšnosparniu, saugančiu daugybę kaimo paslapčių…


Antroji edukacinės programos dalis vyksta bendruomenės namuose. Čia lankytojai sužino kam naudojami liepos lapai, žiedai, mediena. Kepamas liepinukas - liepos lapelio formos meduoliukas, vaišinamasi  liepžiedžių arbata, medumi, vietinių ūkininkių  spaustu sūriu ar naminiu pyragu. Edukacijos metu žaidžiami žaidimai, menamos mįslės, drauge dainuojamos dainos apie liepas.


Norintiems sotesnių vaišių gali pasiūlyti gardžias, sočias vaišes, iš anksto suderinus norus.

Gali pasiūlyti maršrutus šiaurietiško ėjimo entuziastams ar dviratininkams. Priima grupes iki 25 žmonių. Programa tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Vilkaviškio tvic inf.

Suraskite Alytaus voveraites

Suraskite Alytaus voveraites

Alytaus miesto sode, Kurorto ir Jaunimo parkuose visada pilna vikrių voveraičių, kurios džiugina kiekvieną praeivį. Paskutiniame yra net atskiras voveraičių parkelis. Kai kurios šėlstančios voveraitės gana drąsios ir draugiškos,...


Reklama