NAUJIENOS

Gimnazijos auklėtinių pergalės Lietuvos jaunių bokso čempionate

Kategorija:

Miestas:
Baigėsi keturias dienas trukęs Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo virš 130 merginų ir vaikinų. Jose dalyvavo ir dešimt Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinių. Iškovoti du čempionų titulai, vienas sidabro ir du bronzos medaliai.       

     

Svorio kategorijoje iki 60 kilogramų susirinko 16 stipriausių boksininkų iš visos šalies. Šioje svorio kategorijoje jėgas išmėgino ir trys gimnazijos auklėtiniai E.Žilionis, D.Urbonavičius ir E.Trotenskis.

Egidijus Žilionis dalyvavo pirmame  šalies čempionate savo sportinėje karjeroje. Jam teko kovoti su labiau patyrusiu varžovu. Po įtemptos kovos su vilniečiu, E.Žilionis turėjo pripažinti varžovo pranašumą.


D.Urbonavičius šioje svorio kategorijoje dalyvavo pirmą kartą, dar prieš pusę metų vykusiame šalies čempionate, kur jis iškovojo nugalėtojo vardą tuomet Deivydas kovojo svorio kategorijoje iki 52 kilogramų. Toks staigus šuolis per kelias svorio kategorijas, turėjo įtakos kovoje su fiziškai stipriu varžovu, kuriam nusileido vienbalsiu teisėjų sprendimu.Trečias boksininkas kovojęs šioje svorio kategorijoje Edgaras Trotenskis į ringą kopė net keturis kartus ir tris savo varžovus įveikė be didelio vargo, tik finalinė kova su praėjusių metų šalies jaunių pirmenybių nugalėtoju iš Kauno N.Marma buvo sunkesnė, bet ir joje Edgaro pergalė nekėlė abejonių.    

                                               

Antras gimnazijos boksininkas iškovojęs nugalėtojo titulą buvo Justas Jocius. Jau pirmoje kovoje burtai Justą suvedė su klasės draugu, kitu R.Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniu Einoru Loiko, kuris į pusfinalį pateko nugalėjęs praėjusių metų jaunių čempionato prizininką iš Kauno. Šioje kovoje, po įdomios ir apylygės kovos pergalę šventė Justas. Einoras Loiko iškovojo bronzos medalį. Finale Justas kovojo su vilniečiu, šalies jaunių pirmenybių prizininku A.Kateiva. Po keleto stiprių smūgių, du kartus atsidūręs nokdaune, varžovas nebegalėjo tęsti kovos ir teisėjas nutraukė kovą, paskelbdamas Justą šalies jaunių pirmenybių nugalėtoju.                              
                                          

Finale kovėsi ir Kornelija Karavackaitė, kuri pusfinalyje nugalėjo savo varžovę iš Kauno ir finale po įtemptos kovos, abejotinu teisėju sprendimu 2:3 nusileido vilnietei D.Petravičiūtei. Kornelijai įteiktas sidabro medalis.
Bronzos medalį iškovojo Deimantas Lavrenovas svorio kategorijoje iki 48 kilogramų.  

                                

Šauniai kovojo sunkiausias komandos narys Darijus Bieliauskas, svorio kategorija virš 80 kilogramų. Pirmoje, labai įtemptoje kovoje jis nugalėjo kaunietį R.Butkų ir kovoje dėl bronzos medalio nusileido jonaviečiui N.Strelčiūnui, kuris vėliau tapo nugalėtoju.       

                                                                   
Šalies jaunių pirmenybių nugalėtojai iškovojo teisę atstovauti Lietuvą Europos jaunių bokso čempionate lapkričio mėnesį Juodkalnijoje.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija
 

Reklama