Gimnazijoje sportininkų sveikata rūpinasi masažuotoja – kineziterapeutė
  NAUJIENOS

Gimnazijoje sportininkų sveikata rūpinasi masažuotoja – kineziterapeutė

Kategorija:

Miestas:
Praėjusiais mokslo metais Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje įrengtas ir atidarytas masažo kabinetas. Gimnazijos specialistė teikia masažo paslaugas, konsultuoja sportininkus, padeda jiems greičiau atsistatyti po varžybų ar traumų.Nuo kabineto įkūrimo pradžios jame darbuojasi Panevėžio kolegijoje kineziterapiją baigusi Miglė Styraitė.
„Dažniausiai sportininkams atlieku masažo paslaugas. Kadangi sportininkai daug sportuoja, tai po sunkių treniruočių dažniausiai pageidauja atpalaiduojančio masažo“, – sako M. Styraitė.Masažo kabinete sportininkai gali gauti masažo paslaugas (sportinį, gydomąjį ar atpalaiduojantį), atlikti tempimo pratimus ar užsiimti volavimosi technika. Masažo kabinetas dirba kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 16 val.
Pasak Miglės, dažnai jai tenka atlikti ne tik masažistės, bet ir psichologės vaidmenį.„Esu jauniausia čia dirbanti specialistė, pati neseniai baigiau mokslus, tai sportininkai dažnai man išsipasakoja apie savo išgyvenimus. Todėl masažo kabinete jie atsipalaiduoja ir psichologiškai, ir fiziškai“, – teigia Miglė.
Jaunoji specialistė labai patenkinta darbu sporto gimnazijoje. „Mane imponuoja tai, kad čia mokiniai labai draugiški ir daug „protingesni“ bei labiau suaugę atrodo, nei bendrojo ugdymo gimnazijos moksleiviai. Gal tas darbas su treneriais bei kova dėl medalių juos labiau ugdo ir jie ankščiau bręsta? Mokslai, treniruotės turbūt užgrūdina, nes dienotvarkės jų labai užimtos. Jie nebeturi kada pagalvoti apie išdaigas“, – sako Miglė. 

Pradėjus dirbti masažistei, gimnazijoje atsirado naujovė – sporto treniruotės gimnazijos mokytojams. Kartą į savaitę aktų salėje rinkosi mokytojai ir kartu su masažo specialiste kartu darė mankštas.
„Mokytojo sėdimas darbas, pastovi įtampa ir jiems būtinos atpalaiduojančios mankštos. Šią tradiciją tęsime ir šiais mokslo metais“, – sako Miglė.
 
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija
 

Reklama