NAUJIENOS

Geriausiems Utenos rajono sportininkams ir jų treneriams – padėkos, sveikinimai, dovanos

Kategorija:

Miestas:
Baigiantis 2015 metams, gruodžio 30-ąją, į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką buvo pakviesti geriausi Utenos rajono sportininkai. Tai – 2015 metų visų amžiaus grupių šalies pirmenybių, čempionatų, žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Kartu su sportininkais buvo pagerbti ir jų treneriai.
Susirinkusius sportininkus ir trenerius sveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas, pavaduojantis merą, Vidmantas Valinčius, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys, Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriaus pavaduotojas sportui Algirdas Bivainis.
Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas, pavaduojantis merą, Vidmantas Valinčius sportininkams ir treneriams įteikė padėkas. Už Utenos vardo garsinimą ir puikius rezultatus 2015 m. Lietuvos jaunių žaidynėse padėkos buvo įteiktos Žygimantui Bimbai, Evaldui Žalnieriui, Marijai Šyvytei, Modestui Katinui, Edvinui Tamulavičiui, Mindaugui Vijeikiui. Padėkomis už puikius auklėtinių rezultatus 2015 m. Lietuvos jaunių žaidynėse džiaugėsi treneriai Jurgita Jurkėnienė, Mantas Saliamonas, Jurgita Kirilovienė, Vita Zarankienė. Padėkos už Utenos vardo garsinimą ir puikius rezultatus 2015 m. Lietuvos vilčių žaidynėse atiteko Ryčiui Kazickui, Airidui Biveiniui, Beatai Guobužaitei, Liepai Petkūnaitei. Jų treneriams Šarūnui Zlatkui ir Mariui Grigaravičiui buvo įteiktos padėkos už puikius auklėtinių rezultatus 2015 m. Lietuvos vilčių žaidynėse. VIII  Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse puikių rezultatų pasiekė Eglė Žygelytė, Irma Raugaitė, Laura Celiešiūtė, AiraKelečienė, Edgaras Kovera, Virginija Liškauskienė, Valdemaras Lapinskas, Donatas Mankauskas. Jiems buvo įteiktos padėkos už Utenos vardo garsinimą ir puikius rezultatus VIII  Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse.
Nebuvo pamiršti ir Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro sportininkai bei jų treneris Zenonas Misiūnas. Centro auklėtiniams ir puikiems sportininkams Rūtai Tuskenytei, Aurimui Jasiulioniui buvo įteiktos padėkos už Utenos vardo garsinimą ir puikius rezultatus 2015 m. Pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse, o treneris džiaugėsi padėka už  puikius auklėtinių rezultatus 2015 m. Pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse.
Sveikiname sportininkus ir trenerius!
 
Lolita Kaminskienė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama