Gera žinia Sendvario seniūnijos gyventojams: jų patogumui pakoreguoti autobusų maršrutai
  NAUJIENOS

Gera žinia Sendvario seniūnijos gyventojams: jų patogumui pakoreguoti autobusų maršrutai

Kategorija:

Miestas:
Sendvario seniūnijoje vykusios diskusijos dėl viešojo transporto maršruto koregavimo virsta gyventojus džiuginsiančiais pokyčiais. Šiandien pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl 14 ir 7 numeriais pažymėtų autobusų maršrutų korekcijų. Jau greitai 14 autobusas kursuos dažniau, taip pat bus pratęstas jo maršrutas. Tad gyventojai rytais patogiau ir greičiau galės pasiekti Klaipėdą, o po mokyklos ir darbų grįžti atgal į namus.
 
Pasak Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo, 14 autobuso maršrutą, kurio paskutinė stotelė šiuo metu yra Tauralaukyje, ketinama pratęsti iki Mazūriškių, t. y.  naujai statomos „Rimi“ parduotuvės. Šiuo metu su prekybos centru derimasi dėl saugios autobusų stotelės įrengimo jos teritorijoje.
 
„Siekiant įgyventi šiuos pokyčius, buvo reikalingos tam tikros maršrutų korekcijos. Štai 7 numeriu pažymėtas mikroautobusas, iki šiol važiavęs iš Mazūriškių iki Klaipėdos miesto ligoninės, dabar keleivius veš tik iki „Rimi“ aikštelės. Pratęsti kelionę į Klaipėdą keleiviai galės persėdę į 14 autobusą, kuris vyks per visą miestą iki prekybos centro BIG“, – sako A. Bogdanovas.
 
Bus keičiamas ir 14 autobuso grafikas: gyventojų patogumui jis kursuos dažniau – kas 15 minučių. 7 maršruto mikroautobusas toliau važiuos Radailių keliu, per Danės gatvę iki pat Gilijos gatvės pabaigos – paskutinės šio maršruto stotelės.
 
Svarbu ir tai, kad 7 ir 14 autobusais rajono gyventojai bus vežami „pirmosios zonos“ – miesto – kainomis, iki 50 procentų pigiau nei įprasta kaina užmiestyje.
 
„Tikrai džiugu dėl šių naujovių, kurias planuojame įgyvendinti jau visai netrukus – spalio mėnesio viduryje. Iš tiesų Sendvario seniūnijos gyventojams nuo šiol bus užtikrintas gerokai patogesnis ir greitesnis susisiekimas“ , – teigia A. Bogdanovas.
 
Klaipėdos rajono savivaldybės informacija
 
 

Reklama