NAUJIENOS

Gegužės 1-ąją – net 6 nemokamos ekskursijos Lietuvos nacionaliniame muziejuje

Kategorija:

Miestas:

 Visus, norinčius Gegužės 1-ąją švęsti prasmingai, Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia į šešias nemokamas skirtingos tematikos ekskursijas.

Naujajame arsenale lankytojai turės proga dalyvauti net trijose nemokamose ekskursijose. Jų metu dalyviai susipažins su skirtingais Lietuvos istorijos laikmečiais ir svarbiausiais šalies įvykiais, tradicine apranga ir lietuviškais rūbų dėvėjimo ypatumais.

Senajame arsenale, ekskursijoje „Nuo medžiotojo iki kalvio“, gidė pristatys vertingiausius akmens amžiaus radinius Baltijos šalyse. Tokios akmens amžiaus kolekcijos, kurią pristato Lietuvos nacionalinis muziejus, nerasite niekur kitur Lietuvoje. Tyrinėdami gausų baltų archeologijos paveldą susipažinsite su šalies istorija nuo seniausių laikų iki pat valstybės sukūrimo XIII amžiuje.

Gedimino pilies bokšto gidai pakvies jus keliauti laiku ir pamatyti, kaip įvairiu laikotarpiu atrodė Vilnius. Ekskursijos metu išvysite ir unikalų eksponatą – vieną iš dviejų Lietuvoje rastų XIV a. pab. arbaleto strėlių.

O ekskursijoje po Vilniaus gynybinės sienos bastėją į pastatą žvelgsime ne legendomis apipintu žvilgsniu, bet istoriko akimis.

Visos ekskursijos yra nemokamos, tereikės įsigyti muziejaus bilietą. Išankstinė rezervacija į ekskursijas nėra būtina.

Plačiau apie ekskursijas ir jų laikus rasite čia: http://lnm.lt/pasidaryki-svente-laisvadieni-kvieciame-i-nemokamas-ekskursijas/

Arminas Šileikis


19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama