NAUJIENOS

Gausybė apdovanojimų sporto bendruomenės nariams

Kategorija:

Miestas:
2019 metais pasiekta daug sporto pergalių ir puikių sporto rezultatų įvairiose sporto šakose, už visa tai turime būti dėkingi Skuodo rajono sportininkams, treneriams, mokytojams, rėmėjams, sportui neabejingiems žmonėms. Visiems jiems 2020 m. sausio 17 d. padėkota Skuodo meno mokykloje įvykusiame padėkos renginyje.
Skuodo rajono savivaldybės vadovai, dėkodami visiems, kurie prisidėjo prie sporto srities stiprinimo Skuodo rajone, sakė, kad kantrybė, valia ir atkaklus darbas turi stebuklingą galią, nuo kurios sunkumai išnyksta, kliūtys dingsta, o laimėtojo aukštumos – garantuotos. Palinkėta, kad būsimi darbai būtų lengvesni, tikslai greičiau pasiekiami, o kelias į juos – aiškesnis.
Sportininkų pagerbimo popietėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė, Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, Savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja Renata Kiljonienė , Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja (švietimui ir sportui) Loreta Vasiliauskienė, Savivaldybės tarybos nariai: Stanislovas Martinkus, Kęstutis Sakalauskas, Zinaida Sendriūtė, Linas Mitkus.
adėkos renginyje įteikta apie 90 apdovanojimų. Ypač pasidžiaugta, kad Skuodo rajono sporto bendruomenės gretos vis didėja. 2019 metais buvo daugiau sportuojančių ir siekiančių sporto rezultatų: 25 sportininkais daugiau nei 2018 metais. Skuodo rajone yra apie 200 aktyviai sportuojančių žmonių.
Skuodo rajono sportininkai, padedami trenerių ir rėmėjų, 2019 metais dažnai dalyvaudavo sporto renginiuose. Pergalių jų metu būta išties nemažai.
Pasak sportininkių, žmogus labiausiai tobulėja tada, kai turi aiškius tikslus, konkuruoja su geriausiais ir tvirtai žino, kad ateis pergalės laikas. Reikia dirbti daug, bet dar labiau reikia tikėti savimi.
Šventinę nuotaiką renginyje kūrė mūsų kraštiečių vokalinė instrumentinė grupė „Gal“. Už pagalbą organizuojant šventę padėkota Skuodo meno mokyklos direktorei Anelei Raugienei. Renginį vedė Skuodo gimnazistai – talentingoji Saulė ir iškalbingasis Emilis.

 

Skuodo rajono savivaldybės administracijos

Teisės, personalo ir dokumentų valdymo skyriaus

vyriausioji specialistė Sandra Staniūtė

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama