NAUJIENOS

Garis ieško namų ir jį galinčių pamilti šeimininkų

Kategorija:

Miestas:
Gario mama buvo viena iš miesto benamių kačių. Ji, kaip ir dauguma Lietuvos benamių kačių, kelis kartus per metus atsivesdavo visą pulką mažylių, turinčių tik vieną iš dviejų pasirinkimų: išgyvens ar ne.
Garis buvo vienas tų, kurie išgyveno. Tik ligų ir bado vejamas jis pats atėjo pas žmones į namus pasiprašyti pagalbos. Žmonės pasitaikė rūpestingi, nuvežė Garį į kliniką, išgydė ir norėjo pasilikti sau, tačiau apšilęs letenas, tas pradėjo skriausti šeimininkų jau anksčiau priglaustą katytę. Todėl neklaužada Garis atsirado Klaipėdos Nuaro prieglaudoje.
Katinas buvo iš karto iškastruotas, atliktos būtinos veterinarinės procedūros. Garis dabar dienas leidžia tarp šimto priegaudos runcių, kurie kaip ir jis, tikisi surasti savo rojaus kampelį gerų šeimininkų namuose.
Beglobio duonos paragavęs Garis suprato, kad ir prieglaudoje skriausti kitų nevalia. Nors globos namuose jis gyveno dar su 6 katinais viename kambaryje, išdaigų krėsti nebenori, elgiasi labai pavyzdingai ir kultūringai, o vos pradarius kambario duris, pats pirmas bėga myluotis, glaustytis ir visaip kaip reklamuotis, kad tik būtų pastebėtas ir gyventų ne katinų būrio Gariko gyvenimą, o taptų Garfildo istorijos herojumi.
 
Taip, Garikas, kuris be proto mielas žmogui, laukia naujų namų ir tikisi, kad likimas jam paruošė daugiau nei niekuo iš kitų neišsiskiriančio runciuko gyvenimą prieglaudoje. Garis kastruotas, čipuotas, skiepytas, apie 2–4 metų. Šiuo metu katinas yra Kauno Nuare. Jei jis jums patiko, kviečiam atvykti į Kauną, į Šv. Gertrūdos g. 46  arba paskambinti tel. 8 37 322 333
 
Mindaugas Jonušas
 

Reklama