Gargždų kultūros centro direktorei dėkota už 10 metų nuoširdaus darbo
  NAUJIENOS

Gargždų kultūros centro direktorei dėkota už 10 metų nuoširdaus darbo

Kategorija:

Miestas:
Birutė Oželienė po 10 metų darbo palieka Gargždų kultūros centro direktorės pareigas ir grįžta dirbti ten, kur jos širdį traukia labiausiai, – į šokių ir dainų ansamblį „Minija“.
Sausio 2 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerės Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojas Česlovas Banevičius, Kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Bareikis išreiškė padėką buvusiai Gargždų kultūros centro direktorei Birutei Oželienei už nenuilstamą rūpestį Klaipėdos rajono kultūra, išradingumą, profesionalumą ir nuoširdų vadybinį darbą.
Savo noru nusprendusi palikti Gargždų kultūros centro direktorės pareigas Birutė Oželienė džiaugiasi nuveiktais darbais ir tikisi kūrybingų metų šokių ir dainų ansamblyje „Minija“, kur užims choreografės pareigas. „Grįžtu ten, iš kur atėjau. 10 metų vadovavusi kultūros centrui šiandien džiaugiuosi priimtu apgalvotu sprendimu – grįžti ten, kur visada buvo mano širdis, –  į „Miniją“. Manau, kad per 10 metų spėjau nemažai nuveikti, suorganizuoti daugybę renginių, švenčių, tarptautinių festivalių. Gargždų kultūros centro kolektyvai stiprūs, garsinantys rajoną visame pasaulyje. Norinčių dalyvauti kolektyvų veikloje – netrūko ir netrūksta, žmonės dėkojo už renginius, miesto šventes. Tikiuosi, kad pradėti darbai bus tęsiami ir komanda dirbs kaip vienas kumštis. O su „Minija“ planuojame suorganizuoti daug puikių pasirodymų. Tikiuosi, kad ansamblis ir toliau savo veikla džiugins rajono, Lietuvos, pasaulio žmones“,  – pakiliai į ateitį žvelgia Birutė Oželienė.
Birutė Oželienė – tikra gargždiškė. Nors ir gimė Sibire, tačiau nuo 3 metukų jau gyvena Gargžduose. 1977 m. Birutė Oželienė pirmą kartą pradėjo dirbti Gargždų kultūros centre, ją mokė jau amžinybėn iškeliavęs Vytautas Mačiuitis, kurį vėliau Birutė ir pakeitė. 1982 m. Birutė Oželienė tapo šokių ir dainų ansamblio „Minija“ choreografe, 1993 m. – Gargždų kultūros centro meno vadove. 2007 m. rugsėjį Birutė Oželienė pradėjo eiti Gargždų kultūros centro direktorės pareigas. Didžiausias jos džiaugsmas – įkurtas meno skyrius, kurio dėka gargždiškiai gali džiaugtis profesionaliais renginiais. Birutė Oželienė, klausydamasi padėkų, teigė, kad per 10 metų ji daug ko išmoko, įgijo patirties, pažino daug žmonių. Šiandien Birutė Oželienė linki kultūros centrui gero vadovo, tęsiančio pradėtus darbus, ir džiaugiasi galimybe pasinerti į kūrybinį darbą šokių ir dainų ansamblyje „Minija“.

Ernesta Strakšytė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė
 

Reklama