NAUJIENOS

Garbų jubiliejų šventė pirmasis Priekulės seniūnas Donatas Lazauskas

Kategorija:

Miestas:
Lietuvai  svarbios datos – Kovo 11-osios išvakarėse – garbaus 90-ojo jubiliejaus sulaukė pirmasis Priekulės seniūnijos seniūnas Donatas Lazauskas.
Jo pasveikinti atvykusius svečius – Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoją Violetą Riaukienę, Priekulės seniūnijos seniūnę Daivą Bliūdžiuvienę, sekretorę Olgą Simonaitytę, socialinio darbo specialistes Virginiją Šiaulytienę ir Iloną Žilienę – jubiliatas pasitiko su plačia šypsena, elegantiškas, pasipuošęs kostiumu.
Mero pavaduotoja V. Riaukienė jam įteikė rajono mero Vaclovo Dačkausko pasirašytą padėkos raštą už nuoširdų bendravimą, toleranciją, geranoriškumą ir indėlį į Priekulės istoriją. Dovanota ir simbolinė dovana – valstybės vėliava.
„Didžiulę patirtį dalijote, tad labai džiugu jus sveikinti tokia gražia proga. Norisi linkėti sveikatos, gražių dienų ir gražių prisiminimų, kad jie lydėtų jus kiekvieną dieną. Sakoma, kad gyvenime yra praeitis ir ateitis, dideli darbai ir didelės svajonės. Laimingas tas, kas atvira širdimi sugeba gyventi ir mylėti žmones, o jūs taip ir darėte“, – kalbėjo V. Riaukienė.
Daug gražių žodžių išgirdęs D. Lazauskas kuklinosi nesąs tiek jų vertas, tačiau Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė patikino: „Nusipelnėte jų. Visiems sveikinimams ir darbams ateina savas laikas. Tai parodo istorija, kada susimąstome, kaip kiekvienas iš mūsų esame įspaudę savo pėdą krašte. Pamenu, kai prieš 30 metų atvykome į Priekulę man ji pasirodė labai didinga, nes turėjo savo merą – jus. Turite daug ką papasakoti, tad ateityje tikimės sulaukti ir popieriuje suguldytų atsiminimų“.
Du sūnus su žmona Kazimiera, buvusia klasioke, išauginęs D. Lazauskas į Priekulę atvyko pagal paskyrimą. Žmona dirbo mokytoja, o D. Lazauskas – veterinarijos gydytoju. Vėliau įsidarbino paukštininkystės ūkyje. Kai iširo kolūkiai, po kurio laiko D. Lazauskas buvo paskirtas pirmuoju seniūnu. Šias pareigas ėjo penkerius metus. Paklaustas, kas labiausiai įsiminė iš to laikotarpio, jubiliatas šyptelėjo: „Dirbome, ko gero, taip pat kaip ir dabar. Rūpinomės keliais, kitais gyventojams svarbiais klausimais“.
Nors porai į pagalbą atskuba ir Paramos šeimai centro socialinio darbuotojo padėjėja Vilija Vaičiulienė, buvęs seniūnas su automobiliu pats nuvažiuoja iki miestelio centre esančių parduotuvių, pas daktarus nuveža žmoną Kazimierą.
Donato Lazausko kadencijos laikotarpiu 1997 m. Priekulės miesto centre buvo atidengtas paminklas Mažosios Lietuvos metraštininkei – rašytojai Ievai Simonaitytei „Šventvakarių Ėvė“.

Gintarė Plungienė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos

Ryšių su visuomene skyriaus specialistė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Jeronimas Laucius. Pasaulio garsai

Lapkričio 11–17 d. energijų horoskopas

Reklama