NAUJIENOS

Gamintojai kviečiami dalyvauti konkurse „Kokybe paženklintas maistas“

Kategorija:

Miestas:

Žemės ūkio ministerija kviečia maisto gamintojus dalyvauti Kokybiško maisto šventės apdovanojimų konkurse „Kokybe paženklintas maistas“. 

Konkursas skirtas didinti Europos Sąjungos lygiu pripažintų maisto produktų su saugoma kilmės vietos nuoroda (SKVN), saugoma geografine nuoroda (SGN) ar garantuoto tradicinio gaminio (GTG) nuoroda, ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų produktų (NKP) žinomumą ir vartojimą.

„Rinkdami ir apdovanodami kokybės ženklu paženklintus maisto produktus skatiname gamintojus, tuo pačiu didindami ir tokių produktų žinomumą. Siekiame, kad vartotojas parduotuvėje lengvai atpažintų maisto produktus su kokybės ženklu, ir tai būtų jo pirmasis pasirinkimas“, – sako žemės ūkio ministro patarėja Vitalija Jankauskaitė–Milčiuvienė.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite yra čia.

Prašymą dalyvauti konkurse ir visus reikalingus dokumentus iki rugpjūčio 26 d. prašome siųsti el. p. kokybepazenklintasmaistas@gmail.com

Kilus klausimams skambinti tel.:+370 609 10833.

Nugalėtojai bus apdovanoti specialiais konkurso prizais Kokybiško maisto šventėje, kuri vyks rugsėjo 26 d.


Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija


19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama