NAUJIENOS

G. Landsbergis: Lietuva tikisi Jungtinės Karalystės bendradarbiavimo, stabdant neteisėtą migraciją iš Baltarusijos

Kategorija:

Miestas:
Birželio 28 dieną Romoje (Italija) vykstančio Globalios koalicijos kovai prieš Daesh/ISIS šalių užsienio reikalų ministrų susitikimo paraštėse ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Jungtinės Karalystės kolega, užsienio reikalų sekretoriumi Dominicu Raabu.
 
Ministras G. Landsbergis pristatė neraminančią situaciją prie Lietuvos-Baltarusijos sienos, kur Baltarusijos režimas, pasitelkdamas nelegalią migraciją prieš Lietuvą bei Europą vykdo hibridinę ataką.
 
„Baltarusijos režimas, nelegaliai siųsdamas į Lietuvą nelegalius migrantus iš Irako ir Sirijos, grubiai pažeidžia žmogaus teises ir tarptautines normas. Lietuva tikisi Jungtinės Karalystės bendradarbiavimo, sprendžiant šią dirbtinai Baltarusijos sukurtą problemą“,– po susitikimo su JK kolega sakė G. Landsbergis.
 
Ministrai taip pat sutarė greitu metu Londone surengti Šiaurės-Baltijos valstybių užsienio reikalų ministrų susitikimą su Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretoriumi bei apsikeitė aktualiausia informacija dėl ES-JK santykių, bei santykių su Kinija.
 
URM Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamentas
Visuomenės informavimo skyrius

Reklama