NAUJIENOS

Future Live – erdvė, kurioje žaidžia ir šoka visi

Kategorija:

Miestas:
„Aš dar noriu čia pabūti.  Noriu dar pasisupti“, – į tėvų raginimą baigti žaidimus atsako mergytė. Bėgdama link sūpynių,  ji čiumpa už save dvigubai didesnį teptuką ir keliais potėpiais spalvina namus. Po to užsiropščia į sūpuokles ir kviečia tėtį ja pasupti. Tėtis gi kitoje salėje kartu su mažaisiais kariauja su ateiviais, kamuoliuku numušinėdamas jų erdvėlaivius. Keli mažyliai spalvina lėktuvus, mašinas, namus ir, pasinaudodami išmaniosiomis technologijomis, kuria savo miestą.  Interaktyvioje  virtualioje parodoje visai šeimai „Future Live“ nuo pirmo žingsnio pasitinka malonus vaikų šurmulys, šviesų ir spalvų žaismas, atsispirti šokiui neleidžianti muzika. Beje, išmanusis ekranas parodo, net kiek kalorijų sudegina šokantysis.

Vienintelis Lietuvoje

„Pasaulyje tokios žaidimų erdvės nėra retas dalykas, o Lietuvoje iki šiol tokios pramogos vaikams nebuvo, – sakos vienas interaktyvios virtualios parodos  „Future Live“  sumanytojas generalinis direktorius Maksim Liublinskij. – Tai kelių vaikystės draugų, su kuriais kažkada žaidėme kiemo smėlyje, idėja. Vaikystės draugai ir plėtojame šią veiklą. Parodoje naudodami meno objektus ir instaliacijas mes sujungėme šiuolaikiškiausias interaktyvias technologijas, su kuriomis galima ir reikia susidraugauti. 3D mapping, projekcinis interaktyvumas, virtuali ir papildyta realybė – tai mūsų naudojamos technologijos,  įtraukiančios parodos lankytojus į kūrybinį veiksmą.“
Interaktyvi virtuali žaidimų erdvė, įsikūrusi CUP prekybos tinklo (buvusi Vilniaus universalinė parduotuvė) pastate,  buvo atidaryta praėjusių metų spalio 27 dieną. Per metus jau atsirado pastovūs „Future Live“ esamų pramogų mėgėjai. Praleisti laisvalaikį atvyksta ir šeimos, ir mokyklos ne tik iš Vilniaus, bet ir iš įvairių šalies regionų.
„Mūsų žaidimų erdvė labiau skirta šeimos poilsiui, kai vaikai žaidžia kartu su tėvais ar seneliais. Pas mus nėra žaidimų, kurie nepatiktų tėvams. Juk retas tėvų su vaiku lįstų į tuneliuką.  Ir ne todėl, kad jis ten sunkiai išsitektų, o todėl, kad toks užsiėmimas jam lyg ir nesolidus.  Atėję į mūsų sukurtą erdvę tėvai su vaikais nuo pasyvių žaidimų automatiškai įsitraukia į aktyvų veiksmą“, – erdvę pristato  MaksimasTėvams interaktyvi žaidimų erdvė – puiki galimybė praleisti daugiau laiko su vaikais, o po apsilankymo išlikę įspūdžiai ir namuose pratęs bendrystę.

Gimtadienis tarp žaidimų

„Future Live“ rengiamos ir įvairios šventės. Ypač smagu čia švęsti gimtadienį. „Tada yra uždaroma viena salė, kurioje yra  „Just dance“ pramogos. Salėje sudedami staliukai vaišėms, – paslaugą pristato Maksimas. – Į gimtadienio šventę galima atsinešti savo tortą ir kitas vaišes, gaiviuosius gėrimus. Tik saugumo ir tvarkos sumetimais, prašome vaišintis tik tuose kambariuose, kuriuose vykstas šventė. Buvimo parodoje laikas svečiams nėra ribojamas.“

 Kai svečių būrys mažesnis – iki 15 asmenų, „Future Live“ gimtadieniui gali pasiūlyti ir mažesnę patalpą.
Artėjant Kalėdoms „Future Live“ kviečia smagiai pabendrauti su Kalėdų seneliu, kuris jau rengia naujus žaidimus ir pakuoja dovanas. „Bilietus į kalėdinius renginius galima įsigyti apsilankius mūsų svetainėje  https://www.futurelive.lt/ internetu“, – į gražiausių metų švenčių renginius kviečia direktorius.
Bilietus į Kalėdinį renginį galima įsigyti https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/parodos/

Bilietas visai dienai

Buvimo „Future Live“ parodoje laikas neribojamas. Tad atėjus čia galima smagiai praleisti visą dieną. Užkasti ir atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais ar kava galima čia pat esančioje kavinukėje. „Keletą valandų pas mus pažaidus, galima išeiti, susitvarkyti kokius reikalus ir sugrįžti, nes įsigytas bilietas galioja visą dieną“, – dar vieną patogumą lankytojams pristato Maksimas Liublinskij.
„Future Live“ – vieta kur galima smagiai parleisti laiką visai šeimai. Sumaniusiems čia švęsti gimtadienį rekomenduojama iš anksto rezervuoti gimtadienio dieną ir laiką tel.: +3 706 933 3339 arba el. p.: futurelive.vilnius@gmail.com.
Daugiau informacijos rasite: https://www.futurelive.lt/

Parengė Karolina Baltmiškė
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Reklama