NAUJIENOS

Forumas „ATEIK IR VEIK: Kaip suburti bendruomenę?“

Kategorija:

Miestas:
2021 m. spalio 20 d. 11 val.  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) organizuojamas forumas „ATEIK IR VEIK: Kaip suburti bendruomenę?“. Forumo metu kalbėsime apie sparčiai augančias kultūrines ir menines bendruomenines praktikas, bendruomenių tapatybę, kultūros sektoriaus dialogą su bendruomenėmis, analizuosime egzistuojančius gerosios praktikos pavyzdžius Lietuvoje, pristatysime kūrybiškumu pagrįstus darbo su bendruomene metodus, kalbėsimės apie ateities perspektyvas. Dalyvauja: bendruomenių konsultantas P.Godvadas;  Žemųjų Šančių bendruomenės atstovai A.Kalčytė, E.Vanagaitė; bendruomenės centro „Miesto laboratorija“ įkūrėja A.Gaisrė.

Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis užpildant formą https://bit.ly/3F1yVVU arba tel. (8 46) 314727. Dalyviams galimybių pasas būtinas.
 
DETALI PROGRAMA
10.30 - 11.00 val. Dalyvių registracija.
11.00 - 11.05 val. Forumo atidarymas. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos direktorė B. Lauciuvienė.
11.05 - 11.15 val. „Kauno atžalyno“ padalinys - tvarios bendruomenės centras“. M. Baltramiejūnė.
11.15 - 13.15 val. „Darbas su bendruomene - atsparumo link“. P. Godvadas, VšĮ „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas, darbo su bendruomenėmis ir darbuotojų atsparumo ekspertas.
13.15 – 13.40 val. Kavos pertraukėlė.
13.40 - 13.50 val. „Iššūkis - įkurkime bendruomenės centrą“. Nuotolinis susitikimas su A. Gaisre - viena iš  tvaraus ir aplinkai draugiško edukacinio bendruomenės centro „Miesto laboratorija“ įkūrėjų.
13.50 - 14.05 val. „Biblioteka bendruomenei“. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šančių padalinio (A.Kalčytė) ir Žemųjų Šančių bendruomenės (E.Vanagaitė) geroji patirtis.
14.05 - 14.15 val. „Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto biblioteka - Jums ir arti Jūsų“. J.Baltrimienė.
14.15 – 14.20 val. Baigiamasis žodis. M. Baltramiejūnė.
Detali informacija svetainėje www.biblioteka.lt

 

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Daugeliui Ramutė Skučaitė (g. 1931 m.) – vaikų ir vaikystės poetė, vaikų literatūros klasikė. Ji – tradicinės poezijos atstovė. Eiliavimo, rimavimo meistrė. Žodžio skaidrumas – šios poetės siekiamybė. Jos poezija –...

Pasaulis užsimerkus

Pasaulis užsimerkus

Lentvario miesto bibliotekos duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir...

Pasaka apie NE

Pasaka apie NE

Ar kada susimąstei apie mus supančius žodžius? Kiek jų daug ir kokie visi skirtingi. Vieni žodžiai yra linksmi, kiti – liūdni. Vieni skanūs, kiti – nelabai. O ar kada pagalvojai, kaip sunku žodžiui NE? Su juo nelengva susidraugauti,...


Reklama