Fortūnos energetinis receptas spalio 12–18 d.
  NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas spalio 12–18 d.

Kategorija:

Miestas:
O šią  savaitę, Fortūna siunčia palaiminimo energijos raktelį, kurio kai kam (ieškantiems, tikintiems, kylantiems) galbūt pavyks pasinaudoti Gamtos dovanomis.   
 
Dėl to, kad užėjus silpnumo akimirkomis jį apimdavo liūdesys, neveiklumas, gyvenime jis patyrė daug nesėkmių, nusivylimų.

Silpnumo akimirkos nejučia virsdavo valandomis, dienomis, mėnesiais...
Tai jį vis labiau vargino, slėgė, ir nežinia kuo visa tai būtų baigęsi, jei vieną sykį, užėjus energijos antplūdžiui, jis nebūtų pirmą kartą tuo apsidžiaugęs.

Tuo metu jis ne tik pasijuto visus sunkumus įveikiančiu stipruoliu, bet tą akimirką pabandė išlaikyti savyje kuo ilgiau, palaiminti tą laiką ir save.

Vėliau, sulaukęs stiprumo akimirkų, jas sugebėdavo, ne tik, kaip anksčiau silpnumo akimirkas, paversti dienomis, mėnesiais, bet ir jas palaiminti taip, kad sulauktų ir Dangaus palaiminimo.

Dabar jis gyveno laukdamas tik energijos, džiaugsmo akimirkų, virtusiomis laimingo  gyvenimo kviesliais, gyvenimo laiminimo dėsniu, kuris, kaip ir visuotinės traukos dėsnis, galioja visada ir visiems.
P.S. Šią savaitę, kasdien nuo 12 iki 13 valandos  Jums nemokamai perduosiu  Lao Siunio palaiminimo energetiką –  tel. +370 687 75147. Plačiau apie mano vedamus energetinius kursus (www.tryszvaigzdutes.lt)

Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ vadovas
 

Susitikimas su politologais

Susitikimas su politologais

Trakų viešojoje bibliotekoje spalio 21 d. vyko susitikimas su politologais Linu Kojala ir Vladimiru Laučiumi. L. Kojala – Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius, taip pat šiuo metu yra Vilniaus universiteto...


Reklama