NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas rugsėjo 6–12 d.

Kategorija:

Miestas:
Kartais, kad patirtum laimės globą pakanka žvilgtelėti į savo Gyvenimo laikrodį. Kaip juo naudotis, kokias dovanas jis rodo, žino tik Fortūna. Dabar žinosi ir Tu.
Jei Tu, apimtas pažinimo geismo, imsi ir išardysi laikrodį, o supratęs, kaip veikia mechanizmas, vėl surinksi, tai laikrodis neis, jei ant stalo liks bent menkiausia neįmontuota laikrodžio detalė. Laikrodis sukonstruotas taip, kad jam reikalinga viskas, kas ten buvo sudėta iš pradžių.
 
Visai kitaip veikia Gyvenimo laikrodžiai.
 
Kai Tu, ieškodamas Gyvenimo meilės ir prasmingumo, ant minčių stalo išdėliosi visus praėjusio laiko įvykius, o viską, kas buvo klaidinga, netikslinga, kas neverta nei prisiminti, viską, kas nepuošia šiandienos, išmesi į minčių sąvartyną, tai pasijusi tarsi būtum įsigijęs naują Gyvenimo laikrodį.
 
Dabar jis Tau rodys, kur ieškoti naujų gyvenimo vertybių, gyvenimo grožio, dabar jis skaičiuos tik likimo dovanas, kurių anksčiau būtum nepamatęs, jų negavęs.
 
Žinodamas, ką rodo tavo Gyvenimo laikrodis, gali pamatyti daug naujų savo galimybių.
 
 
Visas Gyvenimas – fortūniški gyvenimo laikrodžių meistrystės tobulinimosi kursai...
 
P.S. Vyksta naujas rudens energetinių seminarų sezonas. Mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt  rasite daug informacijos apie seminarus, individualius kursus, Lao Siunio energetinius principus, galite sužinoti, kaip pas mus išleisti savo knygą ir t.t.
Laukiu klausimų ir kvietimų: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

Jeronimas Laucius
 Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ klubo steigėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas  
 
pixabay nuotr.

Reklama