NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas rugpjūčio 30 – rugsėjo 5 d.

Kategorija:

Miestas:
Fortūna kartu su mumis pergyvena, kad dažnai nepastebime tai, kas yra gera, kuo galėtume save pradžiuginti, praturtinti save likimo siunčiamomis dovanomis. Ji tikisi, kad skaitydami Jos padiktuotus man žodžius, Jūs atrasite ir neišpakuotas savo likimo dovanas.
Kai žmonės užmiega, jų likimai iškeliauja ieškoti dovanų.
Keliaudami visų žmonių likimų keliais, jie sužino daug paslapčių, padaro likiminių atradimų, pažvelgia net į tolimiausią ateitį.
Kartu su aušra sugrįžę likimai nori pasidalinti su mumis savo dovanomis, parodyti gyvenimo meilės, ateities kelią.
Tačiau žmonės net nepasisveikina su jais, nemato, nejaučia jų dovanų.
Jie, tarsi vėluodami į Laiko traukinį, vos pabudę šoka iš lovų ir lyg vakarykščius marškinius velkasi senuosius savo likimus.
Metai iš metų niekas nesikeičia...
Tik patys laimingiausieji, kurie nors kartą pajutę likimo prisilietimą, jo šypsnį, kviečiantį prie gaivių gyvenimo šaltinių žvilgsnį, dar net nepramerkę akių jau laukia, kuo šįryt apdovanos, kaip juos palaimins likimas.
Jie priima likimo palaiminimus, ir taip laimingiausieji tampa dar laimingesni, o skubantieji, jei tik atsigręžtų, pamatytų paliktas neišpakuotas likimo dovanas.
 
P.S. Prasideda naujas rudens energetinių seminarų sezonas. Mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt  rasite daug informacijos apie seminarus, individualius kursus, Lao Siunio energetinius principus, galite sužinoti, kaip pas mus išleisti savo knygą ir t.t.
Laukiu klausimų ir kvietimų: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.


Jeronimas Laucius 
 Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ klubo steigėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas

Reklama