NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas liepos 6–12 d.

Kategorija:

Miestas:
Šios savaitės, galintis daug kuo pagelbėti, Fortūnos receptas vadinasi „STOK ANT DUGNO“.
Kartą žmogus plaukdamas valtimi, neatsargiai persisvėrė per jos kraštą ir valtis viduryje upės apsivertė. Kadangi žmogus nemokėjo plaukti ir nežinojo šio Fortūnos recepto, jis iš karto ėmė skęsti. Teliko šauktis pagalbos.

Visa laimė, kad sėdintis su meškere ant kranto žvejys išgirdo šauksmą ir pamatė, kaip tas nelaimėlis tris kartus paniręs, jau ruošėsi atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negalėdamas kitaip padėti, žvejys iš visų jėgų sušuko:
– Stok ant dugno! Stok ant dugno!

Skęstantysis, netekęs jokios vilties, paklausė patarimo, pabandė stotis.
Kai atsimerkė pamatė, kad vandens jam tebuvo vos iki bambos.
Upė buvo negili, bet pakankama, kad nepabandžius stotis, galėtum paskęsti. Žmogus būtų ir paskendęs...
Tas Fotūnos metodas „STOK ANT DUGNO“ tinka ir kitose gyvenimo situacijose.
Jei pasiekei skurdo dugną, stok ant jo. Apsidairyk, gal po tavo dugnu žemiau yra dar žemiau nuskurdusiųjų dugnai. Gal tavo dugnas, kitiems – svajonių lubos. Tokios mintys gali tave labai praturtinti.

Jei netekęs kantrybės pasiekei kantrybės taurės dugną, pabandyk tą taurę pripildyti kokiu nors tauriu gėrimu, pavyzdžiui, gyvenimo meilės eleksyru.

Jei viskas nesiseka, jei pasiekei visų nesėkmių dugną, kai atrodo, kad jau blogiau negali būti, bet yra, nuramink save tuo, kad ir visų nesėkmių dugnas – nėra bedugnė.

Bandyk stotis ant visų dugnų, kurių gyvenimas, deja, mums negaili.
Bandyk!
P.S. Norintys rečiau stotis ant dugno, gali sėstis prie kompiuterio, ir surinkę www.tryszvaigzdutes.lt skaityti apie egoterapiją, vaistažodžių terapiją, apie pozityvumo energetiką. Paskambinę tel. 8687 75147 galite užsisakyti energetinį seminarą. Susitikime virš dugno, bendraukime, kad pakiltume.

Jeronimas Laucius
 rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 

Reklama