NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas liepos 13–19 d.

Kategorija:

Miestas:
Šią savaitę Fortūna linki Jums pasinaudoti tuo sėkmės receptu, kurio pagalba ji padėjo tapti laimingu šiam žmogui.

Jis ilgai nesuprato, kodėl jo gyvenimas toks nevykęs, visai ne toks, kokio jis tikėjosi.
Žmogus norėjo sušukti: „Eureka!“, kai bestebėdamas anūko žaidimą su Lego kaladėlėmis, staiga atrado ne tik priežastį savo nevykusio gyvenimo, bet ir visa širdimi pajuto, kaip gali jį pakeisti.
Anūkas kurį laiką pasidžiaugęs sudėliotu namu, jį sugriovė ir iš tų pačių turimų kaladėlių pastatė dar gražesnę pilį. Joje laimingai pagyvenęs, ją pakeitė aukštu bokštu, pro kurio langą jis galėjo grožėtis nauju atsivėrusiu pasaulio horizontu.

Kodėl aš taip ilgai nemokėjau suprojektuoti, sumodeliuoti sau laimingo gyvenimo? Mano darbas, mano namai, mano šeima, mano patirtis, mano svajonės – tai visos turimos, mano užgyventos „kaladėlės“, iš kurių tereikėjo susidėlioti gyvenimo pamatus, pasistatyti gyvenimo rūmus, išmokti džiaugtis jais ir iš visų galimybių kurti vis naujus projektus.

Mintimis peržvelgęs nueitą kelią – turimas gyvenimo kaladėles – jis atrado, kad jos yra išbarstytos po visus gyvenimo kampus, kad nesudėtos į jokį vientisą būstą, jos neteikia nei šilumos, nei jaukumo, nesaugo nuo gyvenimo vėtrų.

Vadinasi, ir turėdamas tai, ką turėjo, jis savo gyvenimo buvo benamis ir beturtis.
Ir dabar toks.
Bet galiu būti kitoks!


Tuomet susirinkęs viską, kas tiko jo gyvenimo modeliui, pirmą kartą pasijuto namuose – savyje ir su savimi.


Jis pasijuto laisvas kada panorėjęs galįs naujai perstatyti savo gyvenimo namus, statytis sau pilis, tikrus rūmus.


Kruopščiai rinkdamas iš turimų savo gyvenimo kaladėlių tik tai, kas reikalinga jo gyvenimo rūmams, jis pasijuto ir turtingas, ir laimingas.
Kartu su Fortūnos pagalba tai gali ir Tu.

Norintys sužinoti daugiau man patikėtų Fortūnos receptų gali apsilankyti leidyklos internetinėje svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt, pabendrauti tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com
 
Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų lektorius,
leidyklos „Trys žvaigždutės” vadovas

nuotr. pixabay.com
 

Reklama