NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas lapkričio 15–21 d.

Kategorija:

Miestas:
Sutikti gyvenimo kelyje žmonės, kurie lemia sėkmę, vadinami likiminiais žmonėmis. Juos mums padovanoja pats likimas. Fortūna šįkart ir linki kiekvienam manokraštas.lt skaitytojui sutikti, pastebėti tuos likiminius žmones, kurie lydėtų jus gyvenimo laimės, gyvenimo meilės keliais.
 
Viskas, kas žmogiška, artima ir likimui.
 
Žmonės, atradę tą lemties dėsnį, priėmę jį į savo gyvenimą, iš visų sutiktųjų gali atskirti tuos, kurie ir tampa likiminiais žmonėmis, per juos gauna likimo meilę ir globą.
 
Jiems jau nebebaisi vienatvė, nes likimas jų niekad nepalieka, todėl jie ir tamsiausioje naktyje, ir gūdžiausioje girioje nesijaučia vieniši.
 
Ir gyvenimo kryžkelėse jiems jau nebereikia abejoti, kuriuo gyvenimo keliu derėtų pasukti – kelią parodo pats likimas.
 
Einant kartu su likimu, žmogui jau nebūtina žiūrėti vien sau po kojomis, jis gali dairytis aplinkui, gėrėtis viso pasaulio grožiu, užpildyti juo savo sielą ir jausmus, o išlaisvintos mintys gali sklandyti po visą horizontą.
 
Jos surenka iš regimų vaizdų, iš sutiktų keliautojų, iš jų likimų visa, kas prasmingiausia, kas gražiausia, kas labiausiai gali būti reikalinga tam žmogui.
 
Jis tampa turtingas, laimingas, mylintis ir mylimas vien todėl, kad supratęs, jog viskas, kas žmogiška, nesvetima ir likimui.
 
Ir likimas, kaip ir kiekvienas žmogus, pajutęs, kad Tu jį myli, pamilsta ir Tave.
 
Sėkmės, Likimo meilės ir Tau, ”Mano krašto“, skaitytojau.
 
P.S. Daugiau likiminių, energetinių minčių rasite mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt. Fortūniškai bendraukime: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.
Jeronimas Laucius
 rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas
 
 

Reklama