NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas kovo 29 – balandžio 4 d.

Kategorija:

Miestas:
Šią Didžiąją savaitę Fortūna mums išrašytą receptą pavadino  „PALAUKITE – TEGUL PASIVEJA“. Išties turime gerą progą neskubėti, palaukti to, ko kažkada galbūt nesulaukėme, palaukti  to, kas mūsų galbūt laukia su Likimo dovanomis.
  
Kai žmonės ėmė labai skubėti, lenktyniauti vieni su kitais, jų sielos, per amžius nežinodamos tokio tempo, nebespėjo paskui juos, ėmė atsilikinėti.
 
Netekusios savo namų, atsilikusios sielos dar kurį laiką bandydavo vytis nežinia kur nuskubėjusius žmones, bet greitai pavargdavo, visa siela pajausdavo, kad, nežiūrint pastangų, jos tolsta vis labiau ir labiau.
 
O žmonės, likę be sielų, kurį laiką to net nepastebėdavo.
 
Jie buvo taip užsiėmę lenktynėmis vieni su kitais, su laiku, su savimi, kad pagalvoti apie kažkokias tai sielas nelikdavo ir to paties laiko, su kurio nesėkmingai lenktyniavo.
 
Laikas, nieko nežinodamas apie lenktynes, kaip visada ėjo savo laiku, dalindavo karališkas laiko dovanas tik einantiems kartu.
 
Kaip bebūtų užsiėmę besieliai žmonės, jie negalėdavo nepajusti užgriuvusių vargų, negalėdavo nesuprasti, kad gyvenimas tampa ne visai gyvenimas, kad ir jie patys tarsi jau ne visai žmonės.
 
Juk tik sielos pastebi ryto aušras, tik jos mato ne tik akis, bet ir žvilgsnius, tik jos apdovanoja žmogų visų nematomų pasaulių dovanomis, be kurių ir didžiausias turtuolis tėra apgailėtinas žemės vargšas...
 
Iš to vargingo gyvenimo pabėgdavo tik tie, kurie pagauti netikėto jausmo ar sustabdyti ligos sustodavo, lyg kažko laukdami apsidairydavo, širdimi pajusdavo, kad gyvenimas – tai ne tik bėgimo takas.
 
Laimingiausieji kartais sulaukdavo ir toliausiai atsilikusių sielų, kurios, pasiilgusios namų, dar jaukiau juos puošdavo.
 
Palauk – gal pasivys...
 
P.S.  Plačiau apie Fortūnos palinkėjimus, energetinius seminarus, kaip išleisti savo knygą –  www.tryszvaigzdutes.lt. Tel. 8 687 75147,  el. p. JeronimasL@gmail.com
Jeronimas Laucius
rašytojas, leidėjas, individualių  energetinių seminarų lektorius
 
 
 

Reklama