NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas kovo 15–21 d.

Kategorija:

Miestas:
Norėdama palengvinti gyvenimą karantino sąlygomis, kai kartais nėra net su kuo pasikalbėti, Fortūna siūlo išmėginti šį jos išradimą, pasikalbėti su kepure.

Jis dabar jau nebepamena, kas davė jam patarimą, kad visada, kai neturi su kuo pasikalbėti, pasiguosti, tai gali nusiimti kepurę ir su ja pasišnekėti.

Patarimas jam patiko. Kadangi su žmonėmis jis susitikdavo tik prabėgomis, tai ir pasikalbėti su bet kuo tapo vis sunkiau. Ką besakyti apie žmones, kai ir pats gyvenimas jį užkliudydavo tik prabėgomis.
 
Gyvenimo, kaip ir žmonių, nesulaikysi, nesustabdysi nuo įprasto lėkimo. Rodos, pati lemtis iš dienų ir rūpesčių susivijusi sau botagą, vaikė visas jo dienotvarkes dulkėtais gyvenimo keliais, neleisdama nieko pakeisti pagal savo valią.
 
Tik nusiėmęs kepurę, tik abiem rankomis į ją įsitvėręs, jis galėjo nors trumpam sulaikyti lemties primestą bėgsmą ir išsikalbėti apie viską, kas gyveno širdyje, kas prašėsi į laisvę.
 
Deja, to gyvenimą naujai įprasminusio atradimo kiti nepriėmė. Visi taip skubėjo, kad nerado laiko pasikalbėti net su savo kepurėmis.
 
Jam beliko tik svajoti, jog kada nors susirinks keli jo geriausi draugai, nusiims kepures ir, galbūt pirmą kartą, visi nuoširdžiai pasikalbės.
 
Jie net atsisveikindami iš rankų jau nepaleis kepurių, kurias, kaip kiti traškančius ausinukus, užsidės tik išėję į pilnas skubančių žmonių gat­ves. 
 
P.S.  Su norinčiais pasikalbėti aš nuotoliniu būdu susitinku seminaruose, individualių energetinių pokalbių metu. Plačiau www.tryszvaigzdutes.lt. Tel. 8 687 75147,  el. p. JeronimasL@gmail.com

Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, individualių  energetinių seminarų lektorius
 

Reklama