NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas gegužės 25–29 d.

Kategorija:

Miestas:
Šįkart Fortūna ypatingai dosni ir rūpestinga. Ji nori visiems padėti šiuo sunkiu karantino metu atrasti naujų energetinių galių, kurių taip reikia norint ne tik įveikti visas tas karantinines apkrovas, užgulusias ant mūsų minčių bei jausmų, bet ir gauti dar daugiau energijos, sveikatos, pasitikėjimo savimi. Todėl ji siūlo energetinį receptą, kaip egoterapiją paverti mieliausia sveikatos saugotoja, savo pagalbininke ir globėja.

Visiems yra žinoma, kad viena svarbiausių priemonių, kaip apsisaugoti nuo koronavirusų, yra rūpestinga asmens higiena, socialinio atstumo laikymasis ir kitų medikų protingų nurodymų vykdymas. Tai reikalauja iš žmogaus nuolatinio dėmesio, nuolatinio susikaupimo, kitaip pasakius – darbo. Jei tas darbas suprantamas kaip iš reikalo, kaip kažkokia prievarta, tai jis yra ir varginantis, ir atliekamas kaip iš pareigos, todėl jis ne toks rezultatyvus, koks turėtų būti.
O kai tas rezultatas yra sveikata ar net gyvybė, tai, manau, kad verta ieškoti visų galimybių. Todėl ir siūlau pasinaudoti egoterapija ne tik iš įdomumo, bet su visa emocine energija taikyti jos energetinę galią savo sveikatai, savo gynybai nuo visų virusų.

Egoterapija (ego – reiškia aš, o terapija – RŪPESTIS, slaugymas, gydymas) – tai rūpestis savo mintimis, jausmais, savo emociniu pajėgumu. Trumpai sakant, egoterapija – tai vidinis rūpestis savimi. Rūpestis, meilė sau (tai neturi nieko bendro su egoizmu) orientuoja mąstyseną į sąmoningą veiklą, joje padeda atrasti pozityvias savo galimybes. Visa tai, kas kitiems yra privaloma pareiga, besinaudojantiems egoterapiniu metodu kiekvienas darbas tampa teikiančiu džiaugsmą prasminga veikla.

Egoterapija padeda visose gyvenimo srityse – tampa lengviau mokytis, dirbti, siekti bet kokio tikslo. Juk viską darai su meile, mylėdamas save, mylėdamas kitus, jausdamas generuojantį energiją džiaugsmą, kad visame kame matai prasmę.

Kalbant apie šį karantininį laikmetį, kada ypatingai svarbu rūpintis savęs apsisaugojimu nuo virusų, rūpintis asmens higiena, savo dėmesingu elgesiu kitų žmonių atžvilgiu, egoterapija gali būti tarsi koks angelas sargas, generuojantis vidinį norą išsaugoti save ir kitus, su tuo surištus rūpesčius transformuojantis į pasitenkinimą teikiantį gyvenimo prasmingumo jausmą.

Kadangi šiuo metu mes daugiau laiko praleidžiame namuose, pagal galimybės ir būtinybę izoliuodamiesi nuo kitų, tai tuo pačiu yra gera proga pabūti su savimi, su meile paieškoti savo vidinių galimybių, savo vertybių, kurios, kaip ir aukso smiltelės, atrandamos tik ieškotojams.
Mintimis likite tik su savimi, savo gyvenimu. Paanalizuokite praeities įvykius, atraskite priežastinius sėkmių ir nesėkmių ryšius, iškelkite pasąmoninius norus, sudarykite galimybes jiems realizuotis, pažadinkite miegančius savo gabumus. Atraskite ryto, nakties, dangaus egoterapiją...

Man pačiam tai padėjo „netikėtai“ atrasti savyje rašytoją, realizuoti naujas savo galimybes. Tuo, įkvėptas Fortūnos, dalinuosi nuotoliniu būdu energetinių seminarų metu, tuo, jos skatinamas dabar dalinuosi ir su Jumis.

P.S. Kaip visada, kurie norėtų pasitarti dėl šio fortūniško recepto praktinio panaudojimo gali kasdien nuo 16 iki 17 val. man paskambinti tel. +370 687 75147. Galite man parašyti į el. paštą JeronimasL@gmail.com. Daug pozityvios informacijos, taip pat ir apie šį principą, rasite mūsų internetinėje svetainėje (www.tryszvaigzdutes.lt ). Bendraukime, nes bendravimas – tai žingsnis link savo gyvenimo Fortūnos.

Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama