NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas gegužės 24–30 d.

Kategorija:

Miestas:
Kartais energetinius sveikatos receptus išrašo ne gydytojai, o  Fortūna užrašo  mūsų mintyse, emocijose,  lemtinguose susitikimuose. Svarbu – tai laukti, laukti su didžiausia tikėjimo energija, laukti visuomet ir vis labiau. 
 
Tą dieną, kai jam pasakė, kad medicina vargu ką begali jam padėti, jis pavadino lemtinga antrąja savo gimimo diena.
Gimęs naujai gyventi, jis su visa savo gyvybine energija pasveikino tą pirmąją naujo gyvenimo dieną, ir gyvenimas su juo taip pat pasisveikino, pakvietė būti svarbiausiu gyvenimo šventės dalyviu.

Netrukus, kaip ir pridera, į šventę  su dovanomis ėmė rinktis svečiai.

Pirmiausia į duris pasibeldė ateitis. Ji įteikė savo dovaną, nutiesdama žmogui ilgą gyvenimo kelią, žadėdama visad būti tame kelyje kartu su juo.

Likimas, tesėdamas ateities pažadą, pastatė tiltą į kitą krantą, kuriuo ėjo ateities nutiestas kelias.
Žmogus drąsiai perėjo naujuoju tiltu ir visą ateities dovaną nužymėjo prasmingais darbais ir siekiais.
Į šventę, kuri dabar tęsėsi kiekvieną dieną, sugrįžo kažkur jo laukusi meilė, žadinantys gyvybinę energiją jausmai, iš visų pusių rinkosi puošnios, lyg kokios karalaitės, mintys ir svajonės.

Visi, kas tik atėjo į jo gyvenimo šventę, su savimi atnešė ir energetinės sveikatos dovanėles. Žmogus mielai priiminėjo jas ir jautėsi vis stipresnis, sveikesnis, pilnas gyvenimo energijos.

Dabar ir buvę mažai veiksmingi, kažkur vis paklystantys vaistai įgavo naują galią, jie greitai surasdavo savo adresatą, tarsi kokie laiškanešiai aiškiai perskaitydavo vaistuose užkoduotas žinutes, kurios, sukėlusios gyvybingas džiaugsmo sveikatos bangas, žadindavo visas gamtos žmogui duotas jėgas.

Žmogus ne tik iki šiolei gyvena, dirba, kuria, bet ir pats tapo pavyzdžiu visiems tiems, kurie gyvybinės energijos ieško ir ją atranda kiekvienoje galimybėje, gyvenimo meilėje ir prasmingume, kurie gyvybinę energiją uždega gyvenimo noru, tikėjimo ateitimi azartu.

Kartą, po kelerių metų, jis sutiko gydytoją, anuomet pranešusį tą žinią, kad medicina jau vargu ką begali jam padėti.
Nustebintas žmogaus žvalumo ir gyvybingumo gydytojas pats paprašė jo sveikatos recepto.

P.S. PSO duomenimis 80 procentų sveikatos priklauso nuo paties žmogaus, o tik 20 procentų nuo gydytojų. Apie tai, kaip atskeisti savo vidinius resursus, savo energetinę galią,  dalinuosi  seminaruose, individualiuose pokalbiuose. Susitikim. Būkite sveiki ir energingi visuose ieškojimuose. 
Plačiau www.tryszvaigzdutes.lt. El. paštas JeronimasL@gmail.com,  tel. 8 687 75147.

Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų-pokalbių lektorius
 

Reklama