NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Fortūnos energetinis receptas gegužės 11–17 d.

Kategorija:

Miestas:
 
Šią gaiviu pavasariu alsuojančią savaitę Fortūna Jums linki atrasti naujas savo energetines galimybes, naudojantis mūsuose dar mažai žinomu, bet ypatingai veiksmingu EGOTERAPIJOS metodu.
 
Egoterapija (ego – reiškia aš, o terapija – RŪPESTIS, slaugymas, gydymas) – tai rūpestis savo mintimis, jausmais, rūpestis savimi, savo emociniu, dvasiniu pajėgumu, sugebėjimu atrasti pozityviąsias gyvenimo vertybes. Trumpai sakant, egoterapija – tai energija, sveikata, žmogaus GALIMYBĖS.
 
Kad lengviau suprasti šio metodo esmę, pateiksiu gyvenimišką pavyzdį. Sakykim, tavo mylimam broliui verkiant reikia 100 eurų. Tu labai nori jam padėti, bet pats turi tik 10 eurų... Gaila. Skaudu.
 
Visko, ko neturi, negali nei duoti kitam, nei naudotis pats. Dar skaudžiau už neturimus eurus, kai neturi rūpestingumo, meilės sau. Nemylintis savęs vargiai gali pamilti kitus, jie negali pamilti tavęs. Dar daugiau: tu negali pamilti gyvenimo – gyvenimas negali pamilti tavęs...
 
Žmonės dažnai nesupranta, kodėl jiems viskas nemiela, kodėl niekas nesiseka, nėra draugų, niekas nemyli, nebent nesėkmės ir liguistumas... Jie nežino, kad neskirdami laiko egoterapijai iškrovė savo vidinės energetikos akumuliatorius, liko be energijos, be gyvenimo džiaugsmo. O tai dar labiau silpnina sveikatą, menkina savivertę ir t. t. Užburtas ratas sukasi.
 

Sustabdyti tą žlugdantį negatyvumo procesą galima tik egoterapiniu dėmesingumu sau, savo mintims, savo jausmams.
 
Apie egoterapinių galimybių panaudojimą plačiau galite pasiskaityti mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt, Alio.lt, tačiau daug padėsite sau bent tuo, kad kiekvieną dieną kurį tai laiką skirsite sau.
 
Mintimis likite tik su savimi, savo gyvenimu. Paanalizuokite praeities įvykius, atraskite priežastinius sėkmių ir nesėkmių ryšius, iškelkite pasąmoninius norus, sudarykite galimybes jiems realizuotis, pažadinkite miegančius savo gabumus. Atraskite ryto, nakties, dangaus egoterapiją...
 
Man pačiam tai padėjo „netikėtai“ tapti rašytoju, realizuoti naujas savo galimybes. Tuo dalinuosi ir energetinių seminarų metu, ir dabar kartu su Fortūna tuo dalinuosi su Jumis.
 
P.S. Kaip visada, kurie norėtų pasitarti dėl šio fortūniško recepto taikymo, gali kasdien nuo 16 iki 17 val. man paskambinti tel. +370 687 75147. Galite man parašyti el. p.  JeronimasL@gmail.com. Daug pozityvios informacijos, taip pat ir apie šį principą, pagal kurį aš nuotoliniu būdu vedu individualias pratybas, rasite mūsų internetinėje svetainėje. Bendravimas – tai Fortūnos dovana.
 
Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama