NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas birželio 7–13 d.

Kategorija:

Miestas:
Fortūna – tai įkvėpimas, kuris virsta realiais tikslais, konkrečiais darbais. Fortūna man jau eilę metų padeda vesti energetinius seminarus, individualius kursus, įkvepia mane naujų energetinių principų paieškai ir atradimui. Šį kartą Fortūna man atsiuntė „Mažųjų džiaugsmų“ energetinį principą, kurio  dalinuosi su Jumis ir  su birželio mėnesio seminarų klausytojais.

Mažųjų džiaugsmų paieškos gyvenime ir savyje prasmingumą, net stebuklingumą galima  palyginti su  pirmos uždegtos lemputės (degtuko) šviesa. Ji buvusią kambario, rūsio ar salės,  tamsą iškart pakeičia į šviesą, kuri bent jau matomais kontūrais parodo visą supančią aplinką, žmogui suteikia galimybę joje orientuotis, išvengti pavojų, ieškoti geriausios vietos. Po to galima įjungti sietynus, girliandas, prožektorius – tai tik, ryškins tos pirmos lemputės atskleistų kontūrų detales, tik padidins šviesos gausą.

 Kaip ir ta pirma uždegta lemputė, kuri iš tamsos sukurė šviesą, taip ir mažas džiaugsmas keičia visą vidinį žmogaus pasaulį, jį nušviečia energijos šviesa, kuri išveda žmogų:  
Iš liūdesio neveiklumo – į laiminantį gyvenimą energingumą. .
Iš liguistumo – į sveikatingumą.
Iš nepasitikėjimo savimi – į energijos pajautą, kurią priėmus galima atverti ištisus energijos lobius.
Iš abejonių liūno – į ryžto kelią.
Iš baimės – į drąsos glėbį.
Iš sujauktų minčių kamuolio – į išminties tinklus, kuriais galima pagauti naujų idėjų dovanas. 
Iš mažo žmogaus – į kuriantį, valdantį savo gyvenimą Žmogų.
Tęsk!

Ieškok naujų mažųjų džiaugsmų teikiamų energetinių galių, atrask naujus dvasinės stiprybės šaltinius, kurie pandemijos laikotarpiu taip reikalingi kiekvienam mūsų.

P.S. Tai tik viena iš birželio mėnesį vykstančių energetinių seminarų temų. Prisijungimo prie seminarų kodus rasite mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt.

 Galite užsisakyti grupinius energetinius  seminarus, individualius tikslinius kursus-energetines pratybas.
Kartais mažas energetinis impulsas, kaip ir mažas džiaugsmas, gali esmingai pakeisti Tavo gyvenimą. El. p.  JeronimasL@gmail.com, Tel.8 687 75147

pixabay nuotr.

Reklama