NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas balandžio 27 d.– gegužės 3 d.

Kategorija:

Miestas:
Šį kartą Fortūna Jums lemia atrasti naujas savo energetines galimybes naudojantis RESTART principu
 
Žmogaus gyvenimo būdas, santykiai su aplinkiniais, pasitikėjimas savimi ilgainiui suformuoja vidines programas, pagal kurias jis turėtų gyventi sėkmingai, sveikai, nuolat tai papildydamas.
Deja, matantiems vien rūpesčius, nejaučiantiems tvirto gyvenimo pagrindo, ypač dabar, karantino sąlygomis dažnai susiformuoja neproduktyvios, negatyvios, net kenksmingos sveikatai, varžančios veiklumą programos. Jų nepakeitus žmogus lieka nevalingas, nedarbingas, pyktas, nesugyvenamas, net liguistas.
 
Kadangi gamtos, prigimtinės dovanos niekur nedingusios, jos tik prislėgtos negatyvių minčių bei veiksmų, vadinasi, tereikia išsilaisvinti iš tos dvasinės suirutės, vaizdžiai  sakant, nuvalyti apnikusias sielvarto rūdis, atnaujinti, pakeisti viską, panašiai, kaip atnaujinami, pakeičiant nebetinkamas detales, pamėgti automobiliai ir vėl  keliauti gyvenimo keliais.
 
RESRART energetinis principas ypač plačiai taikomas kai kuriose Vakarų bei Rytų šalyse. Jo  esmę sudaro negatyviųjų minčių analizė, jų pripažinimas, realybės situacijų vertinimas dialogo principu (teigiant ir neigiant įvairių situacijų detales), perspektyvinių norų suformulavimas, jų vaizdinis materializavimas (taikant vizualizacijos metodą) ir naujų programų užfiksavimas.
 
Jums belieka gilintis į šį nesunkiai metodiškai įgyvendinamą principą ir kasdien atrandant naujus savo dvasinius rezervus, aktyvuojant neišnaudotas savo galimybes startuoti naujiems gyvenimo potyriams ir džiaugsmams.
 
 
P. S. Kaip visada, kurie nori pasidalinti savo karantininiais  pergyvenimais, kurie norėtų pasitarti dėl šio energetinio principo taikymo  gali  kasdien nuo 16 iki 17 val. man paskambinti  tel. +370 687 75147. Visada galite man parašyti į el. paštą JeronimasL@gmail.com. Daug pozityvios informacijos, taip pat ir apie šį principą, pagal kurį aš vedu individualias pratybas, rasite mūsų internetinėje svetainėje  (www.tryszvaigzdutes.lt ).
 
Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

Reklama