NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas balandžio 19–25 d.

Kategorija:

Miestas:
Šią savaitę  mums visiems Fortūna ne tik atskleidžia, kad visi žmonės pagal požiūrį į gyvenimą, kūrybą, sveikatą, pagal energetines galias  skirstomi į  du asmenybių (ne specialybių) tipus, bet  ir siūlo galimybę patiems  tapti tuo, kuo tik panorėsite.

Mechanikai – tai žmonės priimantys Į SAVE tik tai, kas regima, ką galima pasverti, pačiupinėti, palyginti.
Jų išradimai būna tikri, bet mechaniniai.  Ir laimę jie mato tik tame, kas materialu. Jie gali būti geri šeimininkai, gerai tvarkyti savo ūkį, jie gyvena nesiekdami dvasinių aukštumų, kas būtent jiems ir padeda lengviau pasijusti laimingiems, jei tik gerai sekasi materialiai.
Jiems nėra jokių stebuklų – tik atsitiktinumai. Sveikata jie rūpinasi  tik vaistų pagalba.

Energetikai – tai žmonės, priimantys ne tik tai, kas materialu, bet ir viską, kas telpa į minčių grožio, prasmės suvokimą.
Jie atranda naujas idėjas, juos žavi kūryba, jiems net svajonės – taip pat galimybės atradimams. Jie mato galimybes savo energetika stiprinti sveikatą, būti aktyviais savo sveikatos išsaugojimo dalyviais, net generatoriais. Kai kurie iš jų (aukštesnės kategorijos) gali suprasti ir naudotis energetinio palaiminimo, energijos pakrovimo, nakties terapijos ir kitais energetiniais principais.

Apie tai ir ne tik apie tai su Fortūnos pagalba mes  kalbėsimės balandžio 20 d. vykstančiame (NEMOKAMAI) seminare „Sveikatos pokalbiai su liga“.

PLAČIAU, IR KAIP PRISIJUNGTI: www.tryszvaigzdutes.lt, skyrelis „Sveikatos pokalbiai su liga“,tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

Jeronimas Laucius
rašytojas, leidėjas, individualių  energetinių sveikatingumo  seminarų lektorius
 
 

Reklama