NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Fortūnos energetinis receptas balandžio 13–19 d.

Kategorija:

Miestas:

  Šią visą dar Velykomis gyvenantiems savaitę Fortūna linki savyje, gamtoje atrasti taip reikalingų energetinių sveikatingumo  jėgų ir pasinaudoti Žiedų energetiniu receptu.

ŽIEDŲ ENERGETINIS RECEPTAS

Pavasarį žiedais pasipuošia obelys, ievos, alyvos, pražysta pirmosios laukų, darželių gėlės.

Jei jūs gyvenate mieste – tai prieikite prie lango, išeikite į balkoną, apsidairę paieškokite bent vienos žydinčios šakelės, pražydusios gėlytės. Gyvenantiems kaimuose, sodybose žiedų ir ieškoti nereikia – tereikia juos tik pastebėti.

Žiedai – tai gimstanti iš Žemės gyvybės energija.

Nurimę, atitolę nuo visų žemiškų, buitinių problemų, visu kūnu, visa siela jausdami save, žvilgsniu paglostykite žiedą, likite su juo, jei mokate –  prakalbinkite jį.

Jūsų žvilgsnis priima pavasarinės gyvybės energetines žiedų bangas (iš mokyklos laikų žinote, kad ir pati šviesa yra elektromagnetinės bangos), jums tereikia joms neužtverti kelio į savo energetinius centrus, pakrauti juos nauja, ypatinga gyvybine, sveikatingumo, kūrybine energija.

Jei tokiu būdu nuolat pasikrausite žiedų (nuskintos gėlės netinka!) energetika, tai jausitės lyg atjaunėję, pagražėję, pražysite jaunatviška energija.

Ieškojimas energijos – tai laimės ieškojimas.

P. S. Kaip visada tiems, kurie neturi su kuo išsikalbėti, pasidalinti savo pergyvenimais, siūlau kasdien nuo 16 iki 17 val. paskambinti man tel. +370 687 75147.  Kartais žodis veikia ir kaip vaistas, ir kaip sveikatos energija. Tuo metu galite paskambinti, jei norite daugiau pasikalbėti apie šį ir kitus energetinius sveikatingumo metodus.

 

Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama