NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas spalio 18–24 d.

Kategorija:

Miestas:
Šį kartą Fortūna kviečia į romantišką ir galbūt pirmąjį pasimatymą – susitikimą su Tavo vidinio pasaulio žmonėmis. Jie visur ir visada gali ne tik padėti, bet ir pakeisti vargus į karališkus džiaugsmus.
                           
Įdomiau už Žemės ir Dangaus paslaptis tegali būti tik žmogaus vidinio pasaulio paslaptys.
 
Bene didžiausias įdomumas susipažinti, susitikti su visais nuo pat mažens tavyje gyvenančiais, visą laiką tave lydinčiais žmonėmis.
 
Kokie jie skirtingi, dažnai nepanašūs vieni į kitus, bet su kuriais visada įdomu pasikalbėti, pasiklausyti jų kalbų, pasitarti, kad jie netrukdytų, o padėtų kuo tik gali
.
Štai ir dabar tavo Ryto žmogus niekaip nesupranta, kodėl Vakaro žmogus toks pavargęs, nelinksmas. Pabandyk suprasti ir jiems paaiškinti.
 
O jei pasiklausytum, apie ką kalba tavo Praeities žmogus su Ateities žmogumi, galėtum daug sužinoti, kokiu keliu eidamas kur nueisi, ką pasieksi.
 
Leisk tavyje apsigyvenusį Baimės žmogų įveikti Drąsos žmogui, kuris visada laukia tavo pakvietimo ir draugystės.
 
Nebijok savyje sutikęs Prokurorą, tegul su juo aiškinasi tavo gyvenimo Gynėjas. Jis teisus sakydamas, kad kiekviena kaltė turi išteisinamąjį ženklą.
 
Iš visų jėgų padėk nakties Prabudimo žmogui laimėti ginčą su Minios žmogumi. Nelik minioje, kaip sako Prabudimo žmogus. Jo žvaigždėtos mintys turi stebuklingą galią.
 
Vidinio pasaulio prieangyje sėdi Tarnas. Kai kas, su juo susitikęs, visą gyvenimą ir neišsiskiria, tampa antru jo tarnu. Tu palik jam paltą, skėtį, o pats ženk pro puošniausias duris, kur tave pasitiks pats Karalius.  
 
Atrask jį. Sėsk į Laiko karietą ir gyvenk, mylėk karališkai.  
 
Visas gyvenimas – tavo karalystė.
 
P.S.  Apsilankykite  mūsų karalystėje  www.tryszvaigzdutes.lt,  susitikime  naujame skyrelyje „ Energetinė stiprybė ir sveikata“. Galime karališkai  pabendrauti tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.
 
 

Reklama