NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas gegužės 31 – birželio 6 d.

Kategorija:

Miestas:
Fortūna teigia, kad laimingesni yra tie, kurie nevengia primirštų žodžių apie  sielą, kūrybą, kurie skaito ilgesnius už vieną skiemenį, už vieną sakinį tekstus. Jei Jūs tam pritariate, tai tikėtina, kad šis Fortūnos receptas paskatins Jus žengti žingsnį nauju sėkmių keliu. Pirmyn!
Sielos, kaip ir visa, kas gyva, nebūna benamės. Jos turi skirtingas savo buveines: vienos – menkus namelius, kitos – erdvius namus, didžiausios – rūmus. Pasiseka tam, kuris apgyvendina savo sielą puošniuose rūmuose, saugančiose nuo šaltų likimo vėjų pilyse.
 
Tuomet žmogus jaučia pasaulio darną, regi žemės, dangaus grožį,  jo siela veda  jį plačiausiais gyvenimo keliais, apdovanoja visais įmanomais turtais, atskleidžia  kitiems neįmenamas paslaptis.
 
Jie gautas likimo dovanas priima kaip privilegiją, kuri nuo pat gimimo priklauso būtent jiems, tiktai jiems.
 
 Jei sielai po paslaptingų dalybų liko tik mažas  namelis su vieninteliu langeliu, su siauromis durelėmis, tai tam žmogui iš viso pasaulio platybių atitenka tik menkas  horizonto gabalėlis.
 
Į tokio namelio duris retai tepasibeldžia didžios mintys,  prie langelio nepražysta skaisčios norų, svajonių gėlės, neatrieda pilnos likimo dovanų karietos.
 
Ne visi tų mažų namelių prižiūrėtojai (jie taip vadinami dėl to, nes turi nuolat rūpintis, prižiūrėti, kad tie nameliai nesugriūtų) priima tai kaip savo lemtį, kaip  būtinos pasaulio įvairovės dėsnį.
 
Kai kurie jų, lyg kieno pastūmėti, kartais taip kilsteli galvą, kad pramuša žemas namelių lubas, ir, savo pačių nuostabai, pamato visą dangaus didybę.
 
Jei tik  neišsigąsta, jei tik nesmunka tuojau pat atgal į namelio prieblandą, tai juos nušviečia karališka mintis, kad dangus priklauso ne tik visiems, bet ir kiekvienam – vadinasi, tau ir man.
 
Kai  tai įvyksta, siela iš tų minčių pasistato pačius didingiausius rūmus.
Prižiūrėtojas tampa karaliumi.
Vargai ir nesėkmės – laimės atradimų keliu.
Ženk!
 
P.S.  Plačiau apie energetines paieškas, seminarus  www.tryszvaigzdutes.lt. El. paštas JeronimasL@gmail.com.
Susitikime YouTube   https://youtu.be/x7IMaAL2pd8  Tel. 8 687 75147.
Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų-pokalbių lektorius
      
 

Reklama