NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas birželio 21–27 d.

Kategorija:

Miestas:
Fortūna, sužinojusi, kad daugelis tėvų, senelių, močiučių šiuo metu savo atžalėles ruošia į vaikų vasaros stovyklas, pasiūlė savo fortūnišką metodą, kaip ne tik be jokio streso, bet dar su dideliu pamokamu malonumu išleisti savus „mažylius“ į jų išsvajotą kelionę.

Pirmiausia tėvams patartina ramiai papusryčiavus pasidaryti kavos ir, patogiai įsitaisius balkone, verandoje ar terasoje, gurkšnoti kavą, džiaugtis vasarišku dangumi, kvapniu kavos aromatu.

Su pakelta nuotaika (ne pakeltu balsu!) priminti būsimam stovyklautojui, kad jau leidžiama nebežaisti, o  pačiam susikrauti į kuprinę visus jam reikalingus daiktus.

Po to tėvai gali ramiai pailsėti miegamajame ar pasivaikščiodami po kiemą, parką ar paežerėje.
Visą vakarą galima praleisti prie stalo ar prie TV ekrano.

Naktį miegoti ramiai ir laimingai, kaip atlikus didelį gerą darbą...
Savaime suprantama, stovyklautojas bus kažką svarbaus pamiršęs, kažko stovykloje jam labai truks, dėlto teks gerokai pavargti.

Tačiau, tai atsiminęs jis visą gyvenimą neturės rūpesčių dėl to, kad kažkas jam kažko neįdėjo, kažkuo nepasirūpino, kažko kiekvieną dieną iki pat senatvės nepriminė...

Daugiau energetinių minčių ir atradimų rasite mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt.
Visada galime pabendrauti, sužinoti apie vedamus energetinius seminarus tel. 8 687 75147, parašyti el. p.  JeronimasL@gmail.com

Jeronimas Laucius
rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų-pokalbių lektorius
 

Reklama