NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas „Suremontuotas gyvenimas“ Fortūnos energetinis receptas „Suremontuotas gyvenimas“ gegužės 9–15 d.

Kategorija:

Miestas:
Fortūna įsitikinusi, kad pasistengus galima atgaivinti ir jausmus, išvalyti nereikalingas mintis, blogus įsitikinimus pakeisti naujais, panorėjus galima atlikti net viso gyvenimo remontą ir, kaip įžengus į naujai suremontuotą butą, pajusti naujo gyvenimo palaimą.
 
Seniau nei sulūžusių baldų, nei prakiurusių batų jis neišmesdavo, o remontuodavo, taisydavo ir vėl jais naudodavosi.
 
Viskas pasikeitė, kai jis prasigyveno. Kaip ir visi turtuoliai, vos tik koks daiktas nebetikdavo, ponas be jokio gailesčio jį išmesdavo ir pirkdavo geresnį, gražesnį.
 
Įpratęs išmesti viską, kas paseno, nė nepastebėjo, kad ėmė išmetinėti iš savo gyvenimo ir senus prisiminimus, ir nebereikalingus draugus, ir atšalusius jausmus.
 
Likęs be draugų ir be jausmų žmogus vėl nusigyveno, ir vėl buvo priverstas remontuoti sulūžusią kėdę, prisiminti kelią į batų taisyklą.
 
Pakeliui jis sutiko seną draugą, su kuriuo, prisėdus ant suolelio, palengva ėmė sugrįžti prisiminimai.
 
Kur pamesti kitų draugų adresai, kur gyvena prarasta meilė?
 
– Nuo šiolei nebeždžioniausiu, kaip kiti. Gyvenimo, koks jis bebūtų, aš jau nebeišmesiu. Susiremontuosiu ir gyvensiu tikrą savo gyvenimą, – pasakė pats sau ir mums visiems.
 
Vadinasi, man ir Tau.
P.S. Plačiau www.tryszvaigzdutes.lt. Jūsų mintims ir klausimams el. p. JeronimasL@gmail.com. Susitikime ir pasimatykime You Tube Komentaras TV Plius „Atrask save“.
 
 Jeronimas Laucius
 

Reklama