NAUJIENOS

Festivalyje VAROM! apie pirmą žingsnį, pramogas ir sveikatinimąsi

Kategorija:

Miestas:
Šį savaitgalį birželio 28 – 30 dienomis vyks jau septintasis „VAROM! Summer fest‘19“ pagrindine tema – „Kaip žengti pirmą žingsnį?“. Organizatoriai siūlo išmėgintą receptą savaitgaliui: atvykusieji ras konsultuoti pasiruošusius sporto bei mitybos specialistus, išgirs motyvacijos ir saviugdos lektorių paskaitas, išmėgins naujas veiklas ir pasiklausys gyvos muzikos.
 
„Kam į VAROM!?“,- klausia ir atsako vienas iš festivalio organizatorių, Lietuvos Sveikuolių Sąjungos prezidentas Simonas Dailidė: „Darome festivalį pirmiausia norėdami sukurti vieną savaitgalį vasaroje, kuris bus stipriai kitoks nei visi likusieji. Tiek organizatoriams, tiek atvykusiems. Be pozityvios aplinkos, koncertų ir pramoginių veiklų, festivalis gali suteikti pradžią pokyčiams link sėkmingų tarpusavio santykių, meilės šeimoje ugdymo ar geresnio savęs kūrimo. Turime didelę patirtį organizuojant ir vykdant savišvietos ir sveikos gyvensenos projektus. Todėl sukvietėme geriausius savo srities profesionalus, kurie, tarsi plačiame meniu, kvies išbandyti veiklas ir paskaitas“, - teigia Simonas Dailidė.
 
Festivalio naujiena – pokalbių šou
 
Benediktas Gylys angelas-investuotojas, interneto verslininkas, bei paramos fondo įkūrėjas kartu su žurnalistu Aurimu Peredniu ir komunikacijos specialiste, renginių organizatore Rasa Janina Jusionyte surengs pokalbių šou. Pagrindinėje scenoje jie dalinsis savo istorijomis ir praktiniais patarimais, kaip žengė žingsnį link sėkmingo verslo, pravedė 4000 pokalbių laidų ar tapo įtakingu visuomenės veikėju socialiniuose tinkluose.  
 
Įkvepiančios paskaitos
Pagrindinę festivalio dieną atidarys leidėjas, fotografas, keliautojas, dokumentinių filmų albumo „Neregėta Lietuva” autorius Marius Jovaiša pranešimu „Pasiekiamas neregėtas įkvėpimas“. Motyvatorius ir treneris Ignas Bakėjus tęs programą savo sporto treniruote ir pasakojimu, kaip sportas pakeičia žmogaus gyvenimą.
 
Patarimų kaip kurti santykius bei tapti energingu lankytojai išgirs iš emocinio intelekto lavinimo instruktorių Dariaus Slavinsko ir Agnės Doveikaitės, paskaitose "Sąmoningų santykių euforija: viskas slypi pradžioje" ir „Gyvenk 100%“, ajurvedos akademijos lektoriaus Dariaus Ražausko „Vyrų ir moterų santykių paslaptys“, masažų salonų tinklo įkūrėjų Eglės ir Dariaus Kauneckų paskaitose "Gyvenimas pagal Ajurvedos principus".
 
 
„VAROM! Summer fest“ į programą įtraukė paskaitas, kuriose dėstytojai dalinsis patirtimi ir metodais, kaip šiandieniniame gyvenimo tempe išlaikyti pusiausvyrą ir būti sėkmingu: moterims patarimus dalins Edita Esenku, sveikos mitybos receptų ieškantiems - Kristina Bondar ir Andžej Michmel. Rytų išmintį Propaguojantis bei vedantis gongų sesijas Vyrenijus Andrijauskas dėstys apie tai, kas yra didžioji vertybė ir kaip ją rasti.
 
Renginyje veidotyros ekspertas Giedriaus Švetkauskas papasakos, kas yra fenotipologija, jos autorius Markas Lučinas ir kaip bei kodėl fenotipologija veikia identifikuojant žmogaus charakterį pagal jo fiziologijoje išreikštus išorinius (veido) bruožus (paskaita „Apie ką sako tavo veidas“). „Maisto bankas“ Vilniaus padalinio vadovas Modestas Bastys nagrinės vis aktualesne tampančią – maisto švaistymo temą, juk vien tik Lietuvoje kasmet yra utilizuojama ar į savartynus patenka apie šimtą tūkstančių tonų maisto.
 
Sporto aktyvumai
 
Norite išbandyti ar pagilinti jogos žinias? Tik tokio tipo renginyje, kaip festivalis galite rinktis iš keleto skirtingų praktikų ir pasirinkti sau tinkamiausią. Pasak „VAROM! Summer fest“ organizatorių, šiais metais suburtas itin didelis būrys specialistų, vesiančių įvairios jogos užsiėmus: Šri šri joga, Joga dviese ir kiti.
 
Sporto erdvėje vyks rankų lenkimo, paplūdimio tinklinio, badmintono turnyrai, frisbio, Pravilo treniruoklio užsiėmimai ir pamokos. Buvęs daugkartinis Lietuvos sportinės aerobikos čempionas Andžej Michmel ves sporto treniruotes ir skaitys paskaitą „Visa tiesa apie maistą: kaip išlikti sveikam visą gyvenimą ir niekada nesirgti?“. „Karate Akademija“ treneriai surengs savigynos treniruotes.
 
Daugiau nei 20 atlikėjų, grupių ir DJ - muzikos niekada ne per daug
 
Festivalio vakarais skambės dainuojamosios poezijos atlikėjų dainos, koncertuos Vytautas Trakymas, Milda Noreikaitė, Jonas Bagdonavičius, Agota Vidrinskaitė, Paulina Labutytė, Lukas Norkūnas, Liucija Nanartavičiūtė, Justinas Žilinskas ir Justina Kaminskaitė. Pasirodymus surengs grupės "Trys viename",“Džemas”, “fenomenologija”, “Knygų vaikai”, “Tavo tėvas”. Festivalio svečiai bus kviečiami ne tik klausytis, bet ir aktyviai dalyvauti - muzikuoti kartu kvies “Afrikos būgnai”, pasukti galvas bus galima “VAROM! smegenų mūšyje“, improvizuoti mokys vedėjas Andrius Pieslikas. Šeštadienio ryte festivalį žadins gyva relaksacija su Lauryno Žemaičio gitaros garsais.
 
Po gyvos muzikos koncertų vakarėlio vairą penktadienį perims DJ S Gytis, o šeštadienį plokšteles suks DJ Justinez.
 
Renginys šiais metais vyks birželio 28 – 30 dienomis, pušyne prie Pailgio ežero, vos 30 km nuo Vilniaus.
 
Visą savaitgalį festivalio svečiai galės praleisti poilsiui subalansuotoje aplinkoje prie Pailgio ežero. Stovyklavimas, saulės vonios hamakuose, nuotykiai bei pažintys su sąmoningais žmonėmis - neišvengiami festivalio atributai! Organizatoriai kviečia susiplanuoti ir atvykti į festivalį jau šį savaitgalį, o savo norimus susitikti profesionalus ir veiklas iš anksto galite išsirinkti www.varomparty.lt!
 
Renginys draugiškas šeimoms - šis festivalis yra be svaigalų, tad drąsiai galima atvykti ir su mažais vaikais. Taip pat organizatoriai vilioja jaukiomis smulkmenomis - palapinių miestelis ir atskiras šeimų kempingas be papildomo mokesčio, galėsite įsigyti sveiko maisto, užkandžių ir kitų skanėstų. Laukiami svečiai ir su augintiniais.
 
**
„VAROM! Summer fest’19“ vyks birželio 28 - 30 d.  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą). Galimas dienos ir savaitgalio bilietas. Papildomi mokesčiai už palapinės statymą netaikomi. Daugiau informacijos:  www.varomparty.lt bei Facebook https://www.facebook.com/varomparty/
Įsigyk bilietą į festivalį ir pamatyk, kaip atrodo sąmoningos linksmybės: http://bit.ly/2RsyOxF
 
 
Mariaus Jovaišos interviu apie VAROM! Summer fest’19: https://www.youtube.com/watch?v=PEA1mX4ttJA
 
Benedikto Gylio interviu apie VAROM! Summer fest’19: https://www.youtube.com/watch?v=WJda-Dv6Y6o
Rasos Janinos Jusionytės interviu apie VAROM! Summer fest’19: https://www.youtube.com/watch?v=_ZPGPhaXrRs&t=60s
 
Igno Bakėjaus interviu apie VAROM! Summer fest’19: https://www.youtube.com/watch?v=EFrkhrbkpaE&t=37s
 
 
Juozas Dapšauskas
Sveikatingumo metų iniciatorius
"Už blaivią" iniciatyvinės grupės koordinatorius

Reklama