Ellie Goulding tapo naujos batų kolekcijos veidu
  NAUJIENOS

Ellie Goulding tapo naujos batų kolekcijos veidu

Kategorija:

Miestas:

Po sėkmingos pirmosios 2017 metų pavasario/vasaros batų kolekcijos britų dainininkė Ellie Goulding tęsia bendradarbiavimą su didžiausiu batų gamintoju Europoje – „Deichmann“.  Šį rudens/žiemos sezoną atlikėja pristato savo vardinę avalynės kolekciją, kurią galės įsigyti ir jos gerbėjai Lietuvoje.

Naujoje kolekcijoje – 40 batų modelių, perteikiančių Ellie Goulding stilių ir visas karščiausias šio rudens/žiemos sezono tendencijas: elegantiški aksominiai aukštakulniai, masyvūs aulinukai, klasikiniai, nėriniuoti auliniai ir ekstravagantiški ilgaauliai. Ryškios kolekcijos spalvos, įvairios medžiagos, roko žvaigždžių pamėgtos kniedės bei sagtys padės „sudrebinti savo įvaizdį“ su kampanijos šūkiu „Rock Your look“.

Už naują kampanijos įvaizdį atsakingas žinomas fotografas Louie Banks. Televizijos reklamos režisierius – Emil Nava, kūręs tokių žymių atlikėjų kaip Rihanna, Selena Gomez, Calvin Harris ir Ed Sheeran muzikinius vaizdo klipus. Reklaminiame klipe režisierius leidžia žvilgtelti į pop žvaigždės gyvenimą turo metu: Ellie matoma repeticijų metu, ant scenos, užkulisiuose ir persirengimo kambaryje.

„Malonu tęsti nuostabų bendradarbiavimą su „Deichmann“. Ši rudens/žiemos kolekcija man leidžia išreikšti kitokią savo asmeninio stiliaus pusę“, – sako žymioji britų atlikėja.

Naujos Ellie Goulding kolekcijos jau ieškokite „Deichmann“ parduotuvėse ir internete.

Agnė Kalinkaitė


Reklama