NAUJIENOS

Eglė Veršinienė: kai ateina metas kalbėti

Kategorija:

Miestas:
Penkioliktas sekmadienis ir priminimas visiems – v i s i e m s skaitantiems, apie jausmą, kurį žmonija įvardino žodžiu – MEILĖ. Šis jausmas, tai didžiausias kada nors kūrinijoje sukurtas „ginklas“, kuris davė viskam pradžią, duos ir p a b a i g ą.  Tik ši pabaiga įvyks ne mums – prabudusioms sieloms, o tiems, kurie padarė viską, kad ta pati žmonija iškraipytų šią begalinę jėgą pačiais purviniausiais kampais, kaip seksualinė vergystė, pornografija, meilės pirkimas, penkios meilės kalbos ir t.t.
Esu ta siela, kuri apie tikrą MEILĖS jausmą kalba nuolatos individualių susitikimų ir konsultacijų metu. Esu gyva liudininkė, kaip tikras MEILĖS jausmas išgydo tūkstančius byrančių santuokų, sutaiko tūkstančius artimųjų, išgydo sergančiuosius, išblaivo priklausomybėmis sergančius ir šiam jausmui nereikia jokio išsilavinimo... Šiam jausmui amžius, lytis, šalis, ar religija neturi reikšmės!
Meilės jėga yra nepamatuojama ir neapsakoma pilnatvė. Tai besąlygiška, beribė šviesa, kurią įsileidus širdin, tirpsta visi ledai ir baimės... Tai mano sesės ir broliai vyksta be pastangų, neskaidant šio jausmo į rūšis ir porūšius. Tiesiog, šis jausmas yra tyras – krištolinio tyrumo spindulys išlaisvinantis mus iš visų negandų, problemų ir skausmų. Jis išlaisvina nuo visko, kas nėra mūsų! Ir tik šis jausmas atsako į visų jūsų klausimus. Tas sklidinas šilumos jausmas mums kalba per širdį, intuiciją, mums tereikia juo pasikliauti!
Ir DĖMESIO mielieji, tikrų MEILĖS KALBOS mokytojų šioje žemėje yra dar tikrai ne daug – NEAPSIGAUKITE!
Ir atkreipkite dėmesį, jei Jus mėgina pririšti religinėmis dogmomis, keistais ritualais, grybų užpilų vartojimais, meditacijomis, rebefingais, netgi jogomis, kurios yra vedamos asmenų tik susipažinusių su šiomis technikomis, emocijų paleidimo būdais, masažais, tantromis, duoda, ar gamina jums „užkalbėtus“ užpilus, viralus, talismanus, įteikia dovaną, kuri jums kelią neigiamas emocijas, siūlo kelti kortas, o galbūt, Jūsų akį tiesiog pritraukė ir Jūs pasilenkėte paimti kito žmogaus pamestą daiktą? Priimdami bet kokį sprendimą, stabtelėkite ir įsiklausykite savo širdį ir intuiciją, ką Jūs kalbate pats SAU?
Tai ir yra – TA, tikroji žinutė ir niekas, n i e k a s, išskyrus Jus, negali Jums atsakyti, kas Jūs esate, ką Jūs šioje žemėje veikiate, o svarbiausiai, koks jūsų kelias? Kaip spręsti problemas, kaip sveikti, ar mokytis?
Tikras Meilės jausmas išlaisvina, jis tavo kūne skamba, kaip tobula melodija, kuri skleidžiasi žodžiais, mintimis, darbais ir veiksmais viskas liejasi lengvai be priekaištų ar reikalavimų, kaltinimų, ar manipuliavimų.
Ar aš visuomet girdėjau save? Tikrai ne! Aš, kaip ir dauguma klaidžiojau ilgai, bet šie klystkeliai atvedė, tiksliau užaugino mane į tai, kas esu, ir parodė pasaulį visai kitomis spalvomis. Apie šias spalvas norisi kalbėti ir dalintis su tavimi. Tai dariau ir darysiu, tik šį kartą šią žinute tau noriu pateikti kitaip. Tu ir aš, mes visi kartu keliausime namo, jei tau pakeliui, kviečiu prisijungti.
 
Su meile Jūsų Eglė Veršininienė.
Už minčių perteikimą vaizdais, dėkoju Linui Bartašiui: tu – tai daugiau, nei TOBULAI

 
https://www.youtube.com/watch?v=MUT3nx5dNBA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR23NXo0TIkqGPI-Q41Nw8Lw6MMxmLhhCIe2BRnTxn-eWvW0tyVOq2NqVc0

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama