NAUJIENOS

Egidijus Vareikis: kaip noriu jus visus užkrėsti

Kategorija:

Miestas:
Paskaičiau, išgirdau, patyriau... Kažkas labai stengėsi, kad būčiau vaikščiojantis užkratas, panikuojančių Seimo cypenų baubas, simuliantų termometrėlių pašildytojas, stengėsi, kad kafkiškai sugalvočiau sau nusikaltimą ir save nubausčiau, ir paniekinčiau. Kokia viešųjų ryšių akcija, galimybė išgarsėti! Žiūrėk, imsiu gailėtis, kad viruso nesusitikau, kad visada laikausi visų saugumo ir higienos taisyklių, kad nesilankiau nesaugiose šalyse, neprašiau privilegijų, negrobiau be eilės man nepriklausančių testavimo rinkinių ir... ir kad dar diskutavau su melagiais, bandančiais savo ligas ir baimes primesti man, ir kad dar... Pritrūkau žodžių.
Tad rimtai panorau užsikrėsti ir užkėsti visus, kuriuos sutiksiu savo kelyje. Net penkiais virusais (panašu, kad jaučiu jų veikimo simptomus).

 Nuolankumo virusu – kad paniška baimė virstų supratimu, jog kokie galingi protingi, ekonomiškai ir finansiškai gudrūs startuoliai-spartuoliai bebūtume, esame maži ir pažeidžiami... Virusas negudrus, nemoka užsienio kalbų ir nesinaudoja internetu, bet jis įspėja, kad į puikybę nepultume. Esame tik žmonės, ir dar labai netobulais kūnais.
Jei atnešėte virusą į savo šalį ir savo namus, nesate nusikaltėliai, esate tik ligoniai, neteiskite tų, kurie jūsų bijo, saugokite ir mylėkite tuos, kurie jumis rūpinasi.

Pasitikėjimo virusu – savo širdies gilumoje esame jautrūs ir linkintys tik gero. Tikėkite gera valia, o ne melais ir noru net iš ligos padaryti sau kokia nors naudą, ekonominę, politinę ar kitokią reklamą. Būkite drauge su tais, kuriems patikėjote vadovavimą šaliai ir savo bendrijoms. Karas prieš virusą neturi virsti pilietiniu karu šalies ar bendruomenės viduje. Nuversti galėsite ir po to, šiandien pabūkite namuose.

Šeimiškumo ir bendrystės virusu – kai tampame lengvai pažeidžiamais, suprantame, kad nesame nei italai, nei kinai, nei konservatoriai, nei liberalai, nei rašytojai, nei skaitytojai... visi esame tos pačios ligos ligoniai. Jei būsime kiekvienas už save, visada visko stigs, jei būsime geri vienas kitam, mokėsime dalintis tuo, ką turime. Jei ir visi susirgsime, tai drauge ir pasveiksime.

Gavėnios virusu – kaip niekada geras laikas pasninkui, pasiaukojimui, geradarystei. Pasiekime vienas kitą geru žodžiu, pasiguodimu dėl nepriteklių, pasidalinkime savo ir draugų patirtimis, turime juk tiek žmonių, kuriuos vadiname socialinių tinklų ir kitokiais draugais... patys save kažkaip kukliau pajauskime.


Šypsenos virusu (sako, kad aš juokingai atrodau, ypač kai mikčioju ir dar būnu nesusišukavęs) – šypsena matosi net per kaukes, matosi iš akių. Padeda nuo visų ligų. Net iki šiol nežinomų. Kai susitiksime po visų tų karantinų, tiesiog šelmiškai susimirksėkime. Tai bus ženklas, kad sėkmingai pasivirusavome.

Iki greito
P.S. Šyptelkite, kad ir aš nuotraukoje užsikrėsčiau....
 
Egidijus Vareikis
Seimo narys
 
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama