Dvasinga stovykla Šventojoje – norintiems būti laimingais
  NAUJIENOS

Dvasinga stovykla Šventojoje – norintiems būti laimingais

Kategorija:

Kodėl sakoma, kad viena bėda – ne bėda, kad ištikus nesėkmei, labai greitai atsiranda antra, trečia, ketvirta? Kodėl mus išduoda tie, kuriuos mylime? Kodėl patiriame finansinių sunkumų? Kodėl mus puola ligos? Sakote toks likimas? Tačiau ar tikrai? Gyvenimas skirtas džiaugsmui. O patiriamus sunkumus susikuriame patys. Kaip? Labai paprastai: mintimis, žodžiais, emocijomis... Kaip kurti gyvenimą tokį, kokio norime? Kaip tapti tikru savo gyvenimo VADOVU?

Atsakymus į šiuos klausimus rasite birželio 14-16 dienomis Šventojoje vyksiančioje dvasingoje stovykloje.

Joje sužinosite:

·         kodėl jūsų gyvenime vyksta dalykai, aptemdančius jūsų džiaugsmą ir nutolinantys jūsų laimę? Kaip dirbti su savimi, kad būtume laimingi?

·         koks žmogaus ir konkrečiai koks jūsų tikslas? Kaip tikslas veikia jūsų gyvenimą?

·         kokios galimybės mums kiekvienam duotos?

·         kaip kiekvienas esame susieti su Karmos dėsniais?

·         kas yra žmogus, jo kūnas ir ne tik materialus kūnas, kas yra mūsų šeima, mūsų vaikai, tėvai, ta aplinka, kuri mus supa, kas yra mūsų gyvūnai ir ką jie mums sako, ko mokina aplinka, kurioje esame?

·         kas yra įsižeminimas ir kodėl jis mums reikalingas, kodėl nebūna energijos arba neturime jėgų, kaip maitinti, aprūpinti savo kūną ne tik maistu, bet ir energijomis

·         kas yra mūsų kūnas ir ką mums suteikia masažai, prisilietimai, energijos pasisavinimas ir generavimas.

·         kad mes kiekvienas esame talentingas žmogus. Ir tuo įsitikinsite, stovykloje pabandę piešti tai, ką sako širdis ir siela, pajusite, kaip per piešinį išreikšti save, kaip mus veikia piešimas ir tapyba.

·         kas yra naminiai gyvūnai, kaip teisingai pasirinkti „savo“ gyvūną, kaip juos auklėti ir su jais draugauti, kaip maitinti. Suprasime, kas jie yra mūsų gyvenime, kaip jie mums padeda ir kaip mes galime jiems padėti.

Užsiėmimus ves gyvenimo konsultantas Jevgenijus Černyš, kūno konsultantė Lina Monkuvienė, piešti mokins Kristina Kvietkauskaite, bendrauti su savo augintiniais padės - Renata Černyš

Gyvensime tarp pajūrio kopų ir pušų – Sveikatos centro „Energetikas“ (Kuršių takas 1) mediniuose triviečiuose nameliuose. Galima atsivežti savo keturkojį bičiulį ir kartu su juo rytais ir vakarais pasivaikščioti prie jūros.

Stovykloje pašnekesiai bus derinami su individualiu darbu, būnant ir bendraujant pačiam su savimi, vaikštant pajūryje ar pušyne, ramiai ilsintis kopų prieglobstyje ir, be abejo, pabendraujant ir Jums rūpimus klausimus aptariant su visais atvykusiais į stovyklą.

Mūsų siekis – suorganizuoti stovyklą be griežtų grafikų, paliekant laisvą kiekvieno dalyvio apsisprendimo valią.

Maitinimas – 3 kartus per dieną. Meniu – be mėsos.

Stovykla rengiama birželio 14 -16 dienomis.

Atvykimas į stovyklą – birželio 14 d. iki 12:30 val. Išvykimas – birželio 16 d. 17 val.

Kaina – 300 Lt.

Jei pageidausite namelyje gyventi vienas, priemoka – 64 Lt, jei dviese – 32 Lt už visas stovyklavimo dienas.

Jei Jums nereikalingas maitinimas, kaina bus 230 Lt

Avansinė įmoka – 100 Lt. a.s. Lt 857044000144631682, SEB. Jeigu iš užsienio – Svift-CBVILT2X, Jevgenij Černyš

Registracija iki birželio 10 d. jevgenijus@gyvenimokonsultantas.lt arba +370 606 40000

 


Reklama