NAUJIENOS

Druskininkuose aptartas kurortų saugumo užtikrinimas vasarą

Kategorija:

Druskininkuose organizuotas kasmetinis pasitarimas dėl viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimo 2015 metų vasaros sezono metu. Pasitarime dalyvavo vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius, Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis, Vidaus reikalų ministerijos atstovai, Klaipėdos ir Alytaus apskričių policijos komisariatų pareigūnai, prokuratūros, teismų atstovai. Praėjusio vasaros sezono rezultatus aptarė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus. Pasidžiaugta, kad nusikalstamų veikų kurortuose kasmet mažėja, poilsiautojai darosi vis kultūringesni.

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pažymėjo, kad kurortai yra pasiruošę vasaros sezonui. „Visos institucijos dirba tam, kad žmonės, atvykę pailsėti į kurortus, būtų saugūs ir norėtų sugrįžti dar kartą. Šį sezoną bus pasitelktos visos reikalingos vidaus reikalų sistemos pajėgos, kad ir toliau būtų užtikrinamas saugumas. Manau, kad augantys turistų srautai įrodo, kad Lietuvos kurortuose žmonės jaučiasi saugūs“, – sakė S. Skvernelis.

Policijos generalinis komisaras L. Pernavas pasidžiaugė, kad daugiau kaip dešimt metų svarbiausi klausimai aptariami bendruose susitikimuose. „Užtikrinti viešąją tvarką  vasaros sezono metu yra didelis iššūkis – svarbu užtikrinti ir kurortų gyventojų, ir poilsiautojų saugumą. Jeigu kalbėsime apie naujoves, kurortinėse vietovėse naudosime motociklus, dirbs raitoji policija, naudosime visą savo turimą techniką. Pati svarbiausia mūsų užduotis – kad kiekvienas žmogus jaustųsi saugus“, – sakė L. Pernavas.

Druskininkų savivaldybės meras, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinausko po susitikimo pažymėjo, kad vienu svarbiausių prioritetų ir toliau išlieka saugumo kurortuose užtikrinimas. „Tikiu, kad po šiandieninio susitikimo Druskininkuose  ir kituose kurortuose bus dar saugiau. Aptarėme, kad pareigūnai galėtų patruliuoti žirgais, riedžiais, motociklais. Tokie bendri susitikimai iš tiesų labai naudingi – juk galima kurti infrastuktūrą, statyti daug gražių objektų, bet jeigu nebus saugumo, žmonės neatvažiuos. Todėl turime padaryti viską, kad ir toliau užtikrintume saugumą kurortuose“, – sakė R. Malinauskas.

Bendri pasitarimai dėl saugumo užtikrinimo pradėti rengti prieš 11 metų. Pirmasis toks pasitarimas buvo surengtas Druskininkuose.

Diana Sinkevičiūtė

Dokumentų ir informacijos skyriaus viešųjų ryšių specialistė

Druskininkų savivaldybės administracija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kaip mokėmės siuvinėti atviruką

2 pamokėlėReklama