NAUJIENOS
Apdovanoti šimtukininkai iš Pamario

Drevernoje – tradicinė šventė „Ant marių kraštelio“

Kategorija:

Miestas:
Jau šį šeštadienį Dreverna kviečia į tradicinę kaimo ir žvejų šventę „Ant marių kraštelio“. 766-ąjį gimtadienį minėsiantis kaimas suruošė kiekvieno skoniui įtiksiančią programą: ką veikti turės ir dideli, ir maži.
 
Visą dieną įvairiomis pramogomis ir veiklomis viliosianti šventinė programa 10 valandą startuos naujojo sporto aikštyno prie buvusios mokyklos išbandymu: čia vyks įvairios sporto varžybos, o lygiai vidurdienį įvyks ir oficialus, iškilmingas aikštyno atidarymas.
 
13 val. Kultūros namuose numatyti šventiniai priešpiečiai. Jų metu bus teikiami padėkos karšiai, pristatytas pamario vietovardžių kalendorius. Priešpiečio muziką atliks solistė Aistė Širvinskaitė – Ruškienė ir pianistė Loreta Piaseckienė.
 
Iš karto po priešpiečių 15 val. laukia tradicinė eisena į uostelį. Ten dainomis ir šokiais džiugins Gargždų kultūros centro dainų ir šokių ansamblis „Minija“, Drevernos dainininkai, pasimėgauti tradiciniu popietiniu kafijos puodeliu kvies Priekulės Ernsto Vicherto teatro aktoriai. Bus galima pasiplaukioti mariose, veiks vaikų ir suaugusių kūrybinės dirbtuvėlės.
 
Vakare gerą nuotaiką dalins muzikinės grupės „PopDu“, „Amber rock‘n roll“, „Džentelmenai“, atlikėjai Vaida Genytė ir Ovidijus Vyšniauskas. Renginį vainikuos šventinis fejerverkas.
 
Gintarė Plungienė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos
Ryšių su visuomene skyriaus specialistė

Reklama