NAUJIENOS

Drauge su „Velomaratonu” – ir kūrybinės dirbtuvės

Kategorija:

Miestas:

Artėjant „Velomaratonui” jo organizatoriai drauge su prekinio ženklo „Adatytė“ įkūrėja Diana Lucinavičiūte kviečia vilniečius  į kūrybinės dirbtuves BŪK MATOMAS MADINGAI, kurių metu puošia drabužius atšvaitais.

Praėjusią savaitę sėkmingai praėjo pirmosios. Atsakingai pasirūpinti savo saugumu  norinčiųjų tikrai netrūko, o savo kūrybingumu, ką galima sukurti iš šviesą atspindinčio audinio, dalyviai stebino vieni kitus.
 
„Turiu mažametę dukrą, pati didžiąją dalį gyvenimo vaikštau pėsčiomis arba važinėju dviračiu. Tad artėjant tamsiajam metų laikui natūraliai kyla noras dar labiau pasirūpinti savo  ir artimųjų saugumu. Esu įsitikinusi, kad norint būti ne tik aktyviu, net ir saugiu eismo dalyviu vienas svarbiausių dalykų – būti matomam kelyje. Vienas iš būdų – tai atšvaitas, kuris gali būti ir stilinga aprangos detalė, ypač kurtas savomis rankomis, su meile“, – apie idėją organizuoti dirbtuves pasakojo D.Lucinavičiūtė.
 
Surengti kokias dirbtuves laikas pasirinktas neatsitiktinai. Jau rugpjūčio 20 d. Vilniaus mieste svarbiausi taps ne automobiliai, o tūkstančiai dviratininkų, kurie startuos aštuntajame „Velomaratone”.
 
„Visuomet palaikome saugumą propaguojančias idėjas, nes „Velomaratonas” – tai ne vienadienis renginys, tai - iniciatyva,  skatinti eismo dalyvius būti atsakingus už savo veiksmus kelyje, būti kultūringais, būti matomais gerąja prasme“, – sakė „Velomaratono” komunikacijos direktorius Rytis Sabas.
 
Kūrybinės dirbtuvės BŪK MATOMAS MADINGAI visų laukia ir ateinantį ketvirtadienį, rugpjūčio 17 d., nuo 18 val. parduotuvėje „Adatytė“, Rūdininkų g. 4, Vilniuje.

Organizatoriai primena, kad su savimi tereikia turėti drabužius (marškinėlius, džemperius, kepures ir t.t.), kuriuos norite padailinti atšvaitais, o visomis kitomis reikalingomis priemonėmis pasirūpins jie.


Reklama