NAUJIENOS

Dr. Martens batų išskirtinumas

Kategorija:

Miestas:
Prekiaujantieji avalyne neretai juokauja, kad naujus besirenkančius žmones galima skirstyti į dvi kategorijas: ieškančius grožio ir ieškančius patogumo. Vieni verčiau vaikščios sukandę dantis dėl pėdų skausmo, bet džiaugsis stilingais batais. Kiti mieliau rinksis avalynę tapusią bestseleriu senjorų tarpe negu rinksis vaikščioti su nepatogiais batais. Visgi, yra dar ir trečioji išeitis. Tai rinktis batus, kurie yra ir stilingi, ir patogūs. „Kokie jie?“, - paklausite jūs. Atsakydami nedaugžodžiausime: tai dr. Martens.

Tinka bet kokiai progai.  Dr. Martens garsėja ne tik nesenstančiu savo dizainu, tačiau ir universalumu. Šie batai gali būti nešiojami bet kuriuo metų laiku. Juo labiau bet kuria proga. Galbūt, kai kurių, skaitančių šias eilutes ką tik iš nuostabos nežymiai kilstelėjo antakiai. Tačiau – taip, jūs perskaitėte teisingai. Dr. Martens batai – tai nėra vien juodi aulinukai, apsiūti ryškiai geltonos spalvos dekoratyvinėmis siūlėmis. Nors šis modelis yra tarsi šio prekės ženklo vizitinė kortelė, tačiau Dr. Martens gamina kur kas daugiau modelių: nuo vasarinių basučių iki batų pritaikytų žygiams bei ilgiems pasivaikščiojimams ar žvarbiomis žiemomis gelbstinčios avalynės. Nemažą pasirinkimą ras ir tie, kuriems aktualu įsigyti avalynę, kurią būtų patogu ilgas valandas avėti darbe, kuri tiktų formaliems susitikimams ir pan.

Nesenstantis dizainas. Šie batai drąsiai gali būti vadinami unikaliais ir dėl jų dizaino. Pasakykite, kiek dar prekės ženklų tebegamina batus, kurių dizainas nebūtų pakitęs nuo pat antrojo pasaulinio karo, kuomet jie pirmą kartą išvydo dienos šviesą? Turint omenyje, kad ištisus dešimtmečius dr. Martens yra nenugalimas must-have, panašių stiliaus ir mados tendencijų galima tikėtis ir ateityje. Juo labiau, jeigu rinksitės „saugų“ variantą – tradicinius juodus dr. Martens aulinukus, tuomet šie batai nepasens netgi morališkai. Interneto platybėse galima pamatyti ne vieną pavyzdį, kaip jaunuoliai radę mamų ar močiučių spintose senutėlius dr. Martens prikelia juos naujam gyvenimui beveik neįdėję pastangų. O šie batai savo ruožtu nesiskiria nuo tų, kuriuos galima rasti parduotuvių lentynose.

Galimybė eksperimentuoti. Pradėkime nuo to, kad dr. Martens batai gali būti pačių puošti pačiomis įvairiausiomis spalvomis, raštais bei dekoracijomis. Tai reiškia, kad turite galimybę tokia unikalia avalyne išsiskirti minioje. Galiausiai, jeigu po ilgų dvejonių, visgi, nusprendėte įsigyti juodos spalvos batų porą – dar ne viskas prarasta! Dr. Martens prekės ženklas taip pat suteikia galimybę įsigyti sau patinkančius batų raištelius ir galimybę pasirinkti iš daugiau nei šešių dešimčių skirtingų batų raištelių. Juos taip pat kaip ir batus galite įsigyti bet kokios norimos spalvos ar spalvų, su užrašais bei įvairiais ornamentais. Gal prie jūsų batų poros tiktų batų raišteliai su širdelėmis? Gal langeliais, zebro ar leopardo raštais? Kodėl neįnešus spalvų ir džiaugsmo į savo ir aplinkinių kasdienybę?

Gėdos nedaranti kokybė. Ar pamenate pasaką Eglė žalčių karalienė? Eglei panorus aplankyti savo gimtąjį kraštą, jos mylimasis išleido su sąlyga, jeigu šioji atliks jo skirtas užduotis. Viena iš jų buvo suavėti geležines kurpaites. Jeigu šią pasaką pritaikytume XXI amžiui, neabejotinai geležines kurpaites pasakoje pakeistų dr. Martens batai. Tai išskirtiniai kokybe batai, kurie būtent dėl neįtikimai didelės kokybės pelnė populiarumą ir žinomumą visame pasaulyje. Anksčiau dr. Martens prekės ženklas kiekvienai pirkėjų įsigytai batų porai taikydavo viso gyvenimo garantiją. Jeigu tai būtų nekokybiški batai, greičiausiai tokia įmonė greitai bankrutuotų. Tuo tarpu dr. Martens – auga ir plečia savo gerbėjų ratą ne dienomis, bet valandomis.

Vegan oda. Tie, kurie yra priešiškai nusiteikę odos gaminių atžvilgiu ir patys jų neperka, šiuo atveju turi puikią alternatyvą: dr. Martens pagamintus iš vegan odos. Tokio tipo batų pasirinkimas mažesnis nei odinių. Tačiau tiek vyrai, tiek moterys ir vaikai gali rinktis iš skirtingų modelių, sukurtų skirtingiems sezonams: nuo basučių ir batelių iki jau legendiniais tapusių juodų aulinukų. Be to, dr. Martens iš vegan odos siūlo rinktis ne tik juodos spalvos avalynę. Pasirinkimas yra kur kas platesnis. O su didesne pasirinkimo galimybe, daugėja šansų, kad sau tinkančius ir patinkančius batus išsirinksite ir jūs.
 
Aistė Bielinė

Dvi dienos Osle

Dvi dienos Osle

Paskutinė mano dviejų dienų kelionė į Norvegijos sostinę Oslą. Iš kiekvienos kelionės parsivežu mėgėjiškų nuotraukų albumą. Akį patraukia nuostabūs svečių šalių vaizdai, kurie peršasi užfiksuojami ir visada kyla noras...


Reklama