NAUJIENOS

Dmitrijaus Kovalenko personalinė tapybos paroda „(Ne)realūs peizažai“

Kategorija:

Miestas:
Dmitrijus Kovalenko gimė 1979 m., mokėsi ir užaugo Trakuose. Daile susidomėjo po įvykusios nelaimės 2013 m., dėl fizinės negalios mažai galėjo judėti, tad draugas paskatino piešti aliejine pastele. Dmitrijus piešė savo aplinką, gamtą, namus, architektūrą.
„2016 m. užėjau į Editos dailės studiją, o Edita pakvietė ateiti į Trakų neįgaliųjų užimtumo centrą, kuriame ji dirba, tad jame ir prasidėjo mano tikrasis dailės pažinimas. Nuo to laiko negaliu sustoti tapyti. Tapyba – mano naujai atrasta aistra, darbas, gyvenimas. Dažniausiai tapau akrilu architektūrinį paveldą, įžymias istorines Lietuvos vietas, miestą, kuriame gimiau, bei kitų šalių peizažus. Labai patinka realizmas, bet pradėjau studijuoti ir abstrakčius paveikslus, gilintis į spalvų, formų, linijų visumą“, – pasakoja pats darbų autorius.
Dmitrijus yra dalyvavęs bendrose TNUC lankytojų kūrybinių darbų parodose, be to, jo paveikslai buvo eksponuoti tarptautinio meninio projekto TRANS/MISJE metu Lenkijoje.
„(Ne)realūs peizažai“ – pirmoji Dmitrijaus Kovalenko personalinė tapybos paroda, kurioje eksponuojami įvairūs paveikslai, atspindintys autoriaus nuotaikas bei parodantys begalinį Dmitrijaus kruopštumą ir pomėgį dailei.
 Paroda Trakų viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama birželio 26 – rugpjūčio 26 d.
 
Trakų viešosios bibliotekos informacija
 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama