NAUJIENOS

Didėjantis medinių langų populiarumas

Kategorija:

Miestas:
Statant naują pastatą ar atliekant priežiūros darbus reikia priimti daug sprendimų. Tada, kai kalbama apie jūsų namus, žinoma, norite geriausio, o minėti sprendimai dažnai verčia pasukti galvą. Viena iš šių dilemų yra susijusi su langais ir jų konstrukciniu elementu, be jo sunku įsivaizduoti ne tik namus, bet ir kitas vietas. Tai, kad vis daugiau žmonių domisi mediniais langais, gali kiek nustebinti. Juk tai praeitis, iš gerų laikų! Žinoma, mados ateina ir išeina, tačiau mediniai langai žmonėms atrodo geras pasirinkimas daugybę metų ir atrodo, jog ši nuomonė nesiruošia niekur trauktis. 

Taigi, ar mediniai langai yra tikrai geras pasirinkimas?

Prieš dešimtmečius plastikiniai langai pradėjo populiarėti mūsų šalies statybos departamentuose ir mūsų namuose. Tuo metu tai buvo glaudžiai susiję su kokybe ir prabanga, nes atrodė, kad tik plastikiniai langai gali suteikti aukštą kokybę, kurios visi norime savo namuose. Tuomet, kaip atsirado plastikiniai langai, medinius langus pradėta po truputį pamiršti ir nuvertinti, tačiau šis procesas truko neilgai. Jei sakysime, kad pažvelgę ​​į butus pamatysime daug plastikinių langų, tai statant nepriklausomus namus populiarūs mediniai langai-stalių gaminiai užima gana stabilią vietą tarp visų gaminių.
 
Aukščiausios kokybės langų profiliai iš AB „Stalių gaminiai“ - gali jums įrodyti, jog mediniai langai yra tinkamas, ekonomiškas ir tinkamas pasirinkimas. Norint sukurti gražų ir tinkamą interjerą namuose, medinius langus galima derinti su medinėmis durimis ir grindimis, tuomet visi namai atrodo nepriekaištingai ir itin stilingai. 

Mediniai langai turi daugybę privalumų, kuriais pasižymi, dėl to yra mėgiami ir šiandien 

Mediniai langai yra itin patvarus variantas. Tinkamai prižiūrint medinius langus, šie langai gali sėkmingai veikti ir tarnauti jums  50 ar daugiau metų. Tai reiškia, kad pasirinkus tinkamą langą jūsų vaikas taip pat bus atleistas nuo šio sprendimo. Žinoma, su šiuo darbu susijusios papildomos išlaidos, tokios kaip lango priežiūros reikmenys, kartais reikia keisti palanges, langų rėmus.
 
Šilčiausias sprendimas taip pat atitenka mediniams langams. Viena iš svarbiausių medienos savybių yra puikios šilumos izoliacijos savybės. Vaizdžiai tariant, mediena „kvėpuoja“, dėl to patalpoje susidarys idealus mikroklimatas: idealus drėgmės ir temperatūros santykis. Žinoma, galutinė šilumos izoliacijos savybė priklausys nuo konkrečios medienos rūšies, medienos kokybės, pasirinkto rėmo storio ir kt. Dėl to, jei norite geriausio pasirinkimo, būtinai atkreipkite dėmesį, kad pasirinktumėte tik geros kokybės prekes.

 

Mediniai langai yra tvirtų langų garantija. Neturėdami pakankamai informacijos, galbūt norėsite pasakyti, kad palyginus medžio ir plastiko stiprumą, manote, jog plastikas stipresnis. Tačiau tiesa yra kitokia: medis stipresnis. Medienos stiprumas yra susijęs ne tik su jau minėta gyvenimo trukme. Jei jums reikia didesnių nestandartinių langų, mediniai langai, kurie turi didesnį svorį nei plastikiniai langai, yra beveik idealus pasirinkimas.
 
Taip pat mediena-natūrali medžiaga-geriau įsilies į interjerą nei plastikiniai (taip pat ir aliuminio langai!). Gamta yra glaudžiai susijusi su žmonėmis. Auginant vieną, kitas pajus teigiamą poveikį. Mediniai langai nenaudoja jokių kenksmingų medžiagų ir jų naudojimo metu neskiria.Tai sąmoningas „žalias“ pasirinkimas, susijęs su tais, kurie rūpinasi ateities kartomis.
 
 
Aistė Bielinė

Reklama