NAUJIENOS
Apdovanoti šimtukininkai iš Pamario

Dėžės iš kartono visiems gyvenimo atvejams

Kategorija:
Kartonas yra unikali medžiaga, kuri pasižymi tvirtumu, atsparumu įvairiems aplinkos veiksniams, ir tuo pačiu išsauganti puikų estetinį vaizdą, yra lengvai puošiama. Dėžės iš kartono užtikrina tinkamą viduje esančių daiktų apsaugą. Tai universali pakuotė visais gyvenimo atvejais – tvarkantis namus, sandėliuojant, transportuojant, kraustantis, dovanojant dovanas. Nesudėtingas kartono apdorojimas leidžia įgyvendinti įvairias kūrybines idėjas – papuošti dėžutes norimomis aplikacijomis ar suteikti joms unikalią formą.
 
Akivaizdu, jog akiai maloni pakuotė gali padėti išsiskirti iš kitų ir nepaskęsti analogiškų produktų jūroje. Pasirinkus estetišką, unikalaus dizaino dėžutę iš kartono, tampa kur kas paprasčiau parduoti tam tikrą prekę. Pasitelkus profesionalių dizainerių ir kartoninių dėžių projektuotų komandą, galima pasiekti puikių rezultatų, maloniai nustebinančių kiekvieną pirkėją.  Originalaus dizaino dėžutės su įmonės logotipu gali būti naudojamos verslo dovanų, prekių pavyzdžių pakavimui.
 
Tvirtos dėžės – saugus transportavimas
 
Šiais laikais jau tapo įprasta, jog visi daiktai privalo turėti savo vietą. Pakavimo darbams dažniausiai pasirenkamos įvairių matmenų dėžės, į kurias sudėti net ir trapūs, dūžtantys daiktai saugiai pasiekia numatytą vietą. Kokybiškos dėžės iš kartono – tai saugumo, patikimumo ir estetiškumo garantas. Į jas supakuoti daiktai ilgam laikui išsaugos geriausias savo savybes.
 
Pakavimo dėžės yra nepamainomas pagalbininkas, norint pervežti įvairius daiktus. Jei anksčiau daiktus buvo įprasta pakuoti į maišus, putas be popierių, tai šiuo metu daiktų bei prekių transportavimas ar sandėliavimas neįsivaizduojamas be kartoninių dėžių.
 
Tradicinės kartono dėžės naudojamos  pakuoti siuntas, pervežti prekes, laikyti daiktus. Jos dažnai pasitelkiamos logistikos srityje arba kraustantis. Šiam tikslui labiausiai tinka trijų arba penkių sluoksnių pakavimo dėžės, kurios yra itin tvirtos, transportavimo metu nesideformuoja.
 
Norint, jog transportuojami daiktai būtų dar saugesni galima panaudoti įvairias pakavimui skirtas medžiagas – lipnią juostą, plėveles, dvisluoksnį vyniojamą gofro kartoną, burbulinę plėvelę. Tokiu būdu, net ir sudėtingais keliais pervežami daiktai ar prekės bus tinkamai apsaugotos nuo neigiamo išorinio poveikio.
 
Kartoninių dėžių privalumai:
  • Jos yra ekologiškos, labai greitai suyra gamtoje, tad įsigydami šias pakuotes nekenkiate aplinkai.
  • Puikiai apsaugo viduje esančius daiktus nuo mechaninių pažeidimų – suspaudimo ar sutrenkimo.
  • Jos atlaiko net ir kritimus, taigi išmetus dėžę joje esantys daiktai išliks sveiki. Esant vibracijai dėžių forma nekinta.
  • Pasižymi atsparumu drėgmei, todėl idealiai tinka sandėliavimui.
  • Yra ganėtinai tvirtos, taigi gali būti naudojamos ilgą laiko tarpą, neplyšta.
  • Kartono dėžės yra lengvos – pagrindinį svorį sudarys tik viduje esantys daiktai.
  • Naudojantis pakavimo dėžėmis galima patogiai suskirstyti prekes ar daiktus, esant poreikiui, nesunkiai rasite tai, ko ieškote.
 
Aplinkai draugiškas kartonas
 
Vienas iš pagrindinių kartono naudojimo privalumų yra jo ekologiškumas. Didžioji dalis kartoninių medžiagų yra išgaunama perdirbant panaudotą kartoną. Kiekvieną kartono pakuotę galima perdirbti bei panaudoti dar kartą. Taigi pasirinkę naudoti kartono gaminius, ne tik apsaugosite Jums brangius daiktus, bet taip pat mažiau kenksite gamtai.
 
 

Reklama