NAUJIENOS

Dešimtys orlaivių suskrido į Ignaliną – pilotai varžysis dėl Europos čempiono vardo!

Kategorija:

Miestas:
Ignalinos aerodromui ši vasara ypač įtemptas ir džiugus laikas. Rugpjūčio 7–17 d. čia vyksta XV Europos ultralengvųjų orlaivių čempionatas, kuriame dalyvauja apie 200 pilotų ir svečių Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos, Čekijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės. Įvairiose čempionato klasėse ir rungtyse varžysis net 44 ekipažai. 
Iškilmingas Europos čempionato atidarymas rugpjūčio 10 dieną vyko Ignalinos Laisvės aikštėje. Visų aštuonių šalių komandos išsirikiavo su vėliavomis, buvo pristatytos ir pasveikintos. Čempionato organizavimu ypač džiaugėsi Tarptautinės aeronautikos federacijos atstovas ir čempionato komisijos vadovas Volfgangas Lintlas, Lietuvos aeronautikos klubo prezidentas Mindaugas Sinkevičius. Jie gyrė gražią Ignalinos gamtą, puikiai tokiam renginiui tinkantį aerodromą, dėkojo organizatoriams už nuveiktus darbus ir sakė, kad pagrindinis čempionato tikslas yra užtikrinti gerą ir tinkamą konkursą, siekiant nustatyti kiekvienos klasės čempioną bei sustiprinti pilotų ir tautų draugystę.

„Tokiam mažam miestui kaip Ignalina yra didelė garbė ir atsakomybė rengti tokio lygio renginį. Labai dėkoju visiems organizatoriams ir pagalbininkams ir tikiuosi, kad čempionatui ir sėkmingiems skrydžiams nesutrukdys nei oras, nei jokie netikėtumai...“,– sveikindamas Ignalinos krašto svečius sakė savivaldybės meras Justas Rasikas. Meras įteikė dovanas svečiams, Ignalinos aerodromo vadovams Vytautui Rafanavičiui ir Rimvydui Maciulevičiui.

Seimo narys Gintautas Kindurys sveikino Ignalinos aerodromo įkūrėją Rimvydą Maciulevičių, kuriam įteikė padėką už ryžtą įgyvendinant planus ir sakė, kad kiekvienas šiam žmogui gali pavydėti tokio didelio optimizmo ir entuziazmo. Ceremonijoje taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.

Na o čempionato atidarymas užbaigtas įspūdinga dviejų pilotų Arūno Rubkio ir Dainiaus Gaubio programa. Skambant muzikai visi sulaikę kvapą stebėjo orlaivių skrydžius ir viražus virš Laisvės aikštės. Šventės dalyvius džiugino ir renginį vedusios atlikėjos Valentinos Sinkevič dainos.


Lina Kovalevskienė,

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos
Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus
vyr. specialistė ryšiams su visuomene

 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama