Dauno sindromo gydymas profesionalioje klinikoje
  NAUJIENOS

Dauno sindromo gydymas profesionalioje klinikoje

Kategorija:

Miestas:

Šis raidos sutrikimas pasireiškia jau vaikystėje ir deja nėra pilnai išgydomas, tačiau gera žinia ta, jog simptomai gali būti ženkliai sušvelninti tinkamai taikant profesionalų gydymą. Dauno sindromo gydymas vykdomas tam tikrais etapais ir yra kiekvienam taikomas individualiai. Iki šios dienos dar nėra žinomas visavertis gydymas, kuris padėtų stebuklingai išgydyti visus simptomus, tačiau, priklausomai nuo konkretaus atvejo, galima daug pasiekti praktikoje jau taikomais metodais.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie tai, kokiais būdais gydomas Dauno sindromas ir kreipkitės į patyrusius specialistus, kurie padės kaip įmanydami, pasitelkdami visą savo turimą patirtį.

Pagalba įvairiais atvejais

Kaip ir buvo minėta, kiekvienas Dauno sindromo atvejis labai individualus, galima stipresnė arba kiek silpnesnė sindromo raiška, pagal tai atitinkamai taikomas ir gydymas. Patyrę psichologai daugiausiai dirba su simptomų raiškos švelninimu, padeda vystytis vaiko asmenybei, konsultuoja artimuosius ir suteikia jiems visą reikalingą psichologinę pagalbą.

Esant poreikiui, konsultacijos vykdomos ir nuotoliniu būdu, nors geriausiai dirbti gyvai – tuomet ir efektas didesnis. Tačiau jeigu atvykti galimybės šiuo metu neturite ir reikalinga skubi pagalba – neatidėliokite ir kreipkitės, patyrę psichologai tuomet padės Jums nuotoliniu būdu per Skype, Messenger, Zoom bei kitas programas.

Dauno sindromo gydymas – patikimai ir profesionaliai. Kreipkitės į patyrusius klinikos ekspertus, daug metų dirbančius su Dauno sindromu bei kitais įgimtais raidos susirgimais.

Aistė Bielinė
 

Reklama